19. února 2018

Transsexuálka vyhrála 114 milionů a chce, aby ji ve filmu hrála Lady GaGa

Od exekucí a chudoby Britce pomohl stírací los, jenž jí přinesl pohádkové bohatství. Když se o výhře dozvěděla, okamžitě skončila v práci a teď si kupuje nový dům i nabušený auťák. A také by byla ráda, aby ji ve filmu na motivy jejího příběhu ztvárnila samotná Lady GaGa.

Výherní stírací los Britské národní loterie si Melissa Ede (56) koupila po cestě z práce přesně den před Silvestrem. Žádný speciální rituál na stírání neměla, doma ho ale setřela spolu se svojí snoubenkou Rachel. Poté, co zjistila, že získala hlavní výhru, dala okamžitě výpověď v práci a po 25 letech si užila první volný Silvestr.  

Ještě před výhrou se přitom Melissa potýkala s velkými finančními problémy. Za volantem svého taxíku pracovala i šestnáctihodinové směny a občas se za celý den musela spokojit pouze s miskou ovesných vloček. Teď je ale naštěstí všechno jinak.

Ze své výhry dosud Melissa příliš neutratila, zatím si dopřála jen nové šaty pro sebe, svoji partnerku i čtyři děti, jež spolu vychovávají. S výhrou má ale velké plány: jako první si pořídí rodinný domek v přepočtu za necelých 13 milionů a plánuje i nákup automobilu. Už brzy ji tak bude vozit luxusní Mercedes s cenovkou 1,3 milionu korun.

Ještě před změnou pohlaví byla Melissa mužem a živila se jako svářeč. Že je s jejím tělem všechno jinak, věděla už od dětství, ke změně pohlaví se ale rozhodla až v roce 2011, kdy ji s tureckým číšníkem opustila její tehdejší manželka.

Od změny pohlaví pak netoužila po ničem víc, než se pořádně proslavit - šokující videa umisťuje pravidelně na kanál YouTube a hlásí se také do všemožných talentových soutěží. Jak to ale vypadá, i se slávou jí nakonec nejspíš pomůže právě výhra ve stíracích losech. S televizí ITV hovoří o reality show o svém životě a už jsou dokonce prodána i práva na filmové zpracování jejího životního příběhu.

Melissa má samozřejmě zcela jasno, kdo by ji na filmovém plátně měl ztvárnit: „Jednoznačně Lady GaGa! Nejen proto, jak skvělou herečkou je, hlavně ale díky jejímu boji za práva sexuálních menšin, za což má můj neskonalý obdiv i nehynoucí lásku,” nechala se pro deník Mirror unést Melissa Ede.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 1 760 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 75 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 11 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články