10. srpna 2019

Američan si koupil 27 losů a 26 z toho bylo vítězných. Kolik vyhrál?

Vítězné tažení amerického mariňáka vyvrcholilo milionovou výhrou.

Měli jste někdy pocit, že jedete takříkajíc na vítězné vlně? Čas od času se člověku poštěstí, že si koupí hned několik vítězných losů za sebou. Na Američana Michaela Stronga má ovšem jen málokdo. Tenhle mariňák jede na vítězné vlně celý život.

Vyhraje totiž téměř pokaždé, když si koupí stírací los. Statistika mluví jasně: z 27 losů, které si za život koupil, bylo 26 výherních.

Když se v létě vrátil ze základny na Havaji, kde slouží, domů do městečka Richlands v Severní Karolíně, napadlo ho, že by mohl své štěstí opět prověřit. Koupil si los – stejný jako si kupuje vždycky – a setřel si výhru 1 milion dolarů, což dělá v přepočtu zhruba 23 milionů korun.

„Kamarádi si mě dobírali a říkali mi, že bych si měl koupit los, když jsem zpátky ve městě. Tak jsem si dal pauzu od stavění plotu a zašel si koupit los, na který jsem vyhrál milion,“ popisoval výherce okolnosti, které jej dovedly k pohádkovému bohatství.

Celý život si kupuje jeden typ losu – „Explozi peněz“ za cca. 450 Kč. „Jsou to moje šťastné losy, vždycky na ně vyhraju,“ říká. A co udělá s utrženými penězi? V první řadě zaplatí dluhy a zbytek investuje. Zda si nakoupí ještě nějaké další losy, to neprozradil.

Koupit si tolik výherních losů za sebou, to chce opravdu pořádnou dávku štěstí. Ovšem statisticky je pravděpodobnost výhry u losů celkem vysoká. Musíte jen vědět, které losy kupovat. My jsme si dali tu práci a vybrali čtveřici nejvýhodnější losů, kde je pravděpodobnost výhry zhruba jedna ku třem. Podívejte se, které to jsou!

 

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 37 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články