07. července 2019

Trojité štěstí! Američan v jeden den dostal prémie, vyhrál v kasinu a setřel milionový los

Všechno zlé je k něčemu dobré. Kdyby tenhle Američan nemusel jít do práce v neděli, tak by se pravděpodobně nestavil po práci v kasinu, ani by si nekoupil los, který z něj udělal boháče.

Příběh muže z amerického Michiganu začíná „tragédií“: musel jít do práce v neděli. Vedení se mu ale odvděčilo prémiemi, a tak pozval manželku do kasina, aby finanční bonus společně oslavili trochou adrenalinu. Jak se ukázalo záhy, bylo to osudové rozhodnutí.

Cestou do kasina si manželé koupili dva stírací losy, které ihned setřeli, ovšem nijak pečlivě je nestudovali. V kasinu se manželům dařilo, skončili 300 dolarů (skoro 7 tisíc korun) v plusu. Další příjemný finanční bonus!

Ta největší prémie na ně ovšem čekala druhý den ráno, když si muž znova prohlížel stírací losy, které si s manželkou koupili cestou do kasina. Ukázalo se, že jeden z nich je výherní a že dokonce skrývá nejvyšší možnou částku – 300 tisíc dolarů, což je v přepočtu 6 800 000 korun! „První, co mě napadlo, bylo: hypotéka je splacená,“ prozradil 48letý Američan novinářům. Ve skutečnosti nejenže splatil dům, ale také mu zbylo ještě dost peněz na nové auto.

Stačilo přitom málo a výherní los mohl přijít vniveč. Původně si muž ani jeho manželka kulaté výhry vůbec nevšimli. V historii už propadly i vyšší jackpoty…

Nakonec se ale na smolaře, co musel jít v neděli do práce, obrátilo štěstí – a to hned trojnásobné. Ne nadarmo se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 37 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články