02. června 2019

Výherkyni 23 milionů zatkla policie za pašování a prodej heroinu

Není to ani rok, co se Američanka Karlee Harbst usmívala do kamery, když přebírala šek s výhrou 1 milion dolarů (23,1 milionu korun). V rámci rozsáhlé policejní operace byla před pár dny s víc než dvacítkou dalších lidí zatčena za pašování a prodej drog.

Když loni v květnu předstoupila Karlee s šekem v rukou před kamery, novinářům prozradila, že má v poslední době obrovské štěstí. Na jiném losu si krátce předtím setřela sto dolarů, a když navíc v obchodě uviděla tiket s jejím šťastným číslem 24, věděla, že ho tam za žádnou cenu nemůže nechat.

Výhra jí měla pomoct s novým začátkem

Už chvíli po koupi byla bohatší o milion dolarů, které chtěla použít na nový začátek. Tehdy se spekulovalo, že je Karlee těhotná, takže si jistě byla vědoma skutečnosti, že toho má napravovat víc než dost.

Nejeden konflikt s policií měla žena ještě předtím, než se z ní stala loterní milionářka. Ve vězení skončila hned několikrát třeba za držení drog, drobné krádeže i řízení s propadlými doklady.

Pašování a prodej drog ji dostalo do kriminálu i podruhé

Do médií se teď tvář sedmadvacetileté Američanky dostala znovu, když byla před pár dny zatčena a obviněna z pašování a prodeje tvrdých drog. Za mřížemi skončila kvůli obří operaci s názvem Smooth Criminal.

Ta byla pojmenována po jedné z nejznámějších písní Michaela Jacksona Smooth Criminal z roku 1987. Podle šerifa floridského okresu Volusia Mika Chitwooda bylo zatýkání výsledkem vyšetřování, které trvalo víc než rok.

Zdroje: Fox News, Click Orlando, Miami Herald

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 37 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články