31. května 2019

Speciál: vybíráme 3 losy od Play Games s nejvyšší výherní pravděpodobností

V uplynulých dnech jsme vám představili losy od Sazky a Tipsportu, se kterými máte největší šanci na výhru, a dnes je řada na Play Games. I když má v nabídce nejméně tiketů, má rozhodně co nabídnout. Jeho losy se vedle peněžitých výher pyšní i těmi věcnými, kdy můžete získat například Mercedes GLK s cenou až 1 milion korun nebo zájezdy za desítky tisíc.

Play Games ale hlavně jako jediný nabízí tzv. Druhou šanci. Koupili jste si los, setřeli a nebyla na něm ani koruna? Jednoduše ho zaregistrujte na stránkách společnosti na tomto odkazu a kromě propagačních předmětů jste každý měsíc ve hře o fungl nový iPhone XS. Teď už ale pojďme k losům, se kterými u Play Games chybu neuděláte.

3. Pirát

Hlavní výhra: 3 000 000 Kč
Cena: 50 Kč
Pravděpodobnost: Jedna ku 3,25

Bezmála 154 tisíc výher v jedné emisi slibuje stírací los Pirát. Tomu v rámci portfolia Play Games náleží bronzová medaile, je-li řeč o výherní pravděpodobnosti. S šancí na výhru jedna ku 3,25 by vám k setření ceny měly bohatě stačit tři tikety.

Na hracím poli najdete jednu hru, kde hledáte tři shodné symboly. Ty vám můžou nadělit až 3 miliony korun a dále také věcné ceny. Za tři shodné symboly hradu vyhráváte dovolenou podle svých představ v hodnotě 60 tisíc, tři symboly klíčů zase značí velkou encyklopedii zvířat.

2. VIP milionář

Hlavní výhra: 5 000 000 Kč
Cena: 100 Kč
Pravděpodobnost: Jedna ku 3,21

Tři možné výhry nabízí také VIP milionář za stokorunu. Vedle hlavní ceny ve výši 5 milionů korun si na losu lze setřít ještě Mercedes-Benz GLK za rovný milion anebo jeden ze tří zájezdů v hodnotě 50 tisíc korun. Jednotlivé výhry se ukrývají ve dvou samostatných hrách.

 

Klikněte pro všechny stírací losy od Play Games

 

V první hře hledáte shodu mezi Vašimi a Výherními čísly. Ve druhé hře je pak vaším cílem mít na losu tři shodné symboly auta, letadla nebo knihy, které vám zajistí věcné ceny.

1. Zlatá trefa

Hlavní výhra: 5 000 000 Kč
Cena: 100 Kč
Pravděpodobnost: Jedna ku 3,06

Mercedes-Benz GLK za 800 tisíc, hned třikrát dovolené za 60 tisíc podle vlastního výběru, a hlavně 5 milionů korun. To všechno se schovává pod fólií losu Zlatá trefa. Tento tiket je zároveň tím nejlepším, co můžete v nabídce Play Games najít - díky výherní pravděpodobnosti jedna ku 3,06 by vám bez pár drobných měly stačit tři Zlaté trefy, abyste vyhráli.

Los kombinuje dvě samostatné hry. Stejně jako u konkurence, i tady v hlavní hře hledáte shodu mezi dvěma druhy čísel. S tím rozdílem, že Play Games je u Zlaté trefy pojmenovává jako Šťastná a Herní čísla. Jeden hráč, který tuto shodu najde, si odnese 5 milionů korun.

Ve druhé hře se hraje o Mercedes, zájezd a ještě encyklopedii, takže logicky hledáte symboly auta, letadla nebo knihy. Pokud máte pod fólií tři shodné, je věcná cena vaše.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 2 316 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 176 700 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články