15. května 2019

Seniorce důchod nestačil, a tak si přivydělávala v McDonald’s. Teď vyhrála přes 4 miliony

Americká seniorka Dallas Baronski jela zrovna z práce, když se rozhodla, že se zastaví na pumpě, aby natankovala. Při té příležitosti si koupila i několik losů. Už krátce nato si na jednom z nich setřela výhru 177 777 dolarů, v přepočtu 4,1 milionu korun.

Kromě několika krátkých přestávek pracuje Dallas Baronski (73) v McDonald’s už přes čtyřicet let, nyní na pozici vedoucí směny. Před pár týdny sobotu jela zrovna z rychlého občerstvení domů, když se na poslední chvíli rozhodla, že se zastaví na čerpací stanici a doplní palivo.

Výherní los jí přihrála náhoda

„Normálně tankuji až v neděli, tentokrát jsem ale kvůli dešti, který předpovídali na další den, udělala výjimku,” řekla výherkyně zástupcům loterie, když si přišla pro výhru. Při placení benzínu si na kase vybrala ještě několik stíracích losů, které začala hned stírat.

Pod fólií prvního z nich žádná výhra nebyla, pak se jí ale pod minci dostal los s názvem Hot -n- Spicy 7’s. Ten stejně jako celá řada těch českých kombinuje Vaše čísla a Výherní čísla. Mezi čísly Dallas bylo i 38 a ona ho poté objevila i ve druhém hracím poli spolu s částkou přes 4 miliony korun.

Díky výhře doplatí hypotéku

„Když jsem pod fólií výhru uviděla, vůbec jsem tomu nechtěla věřit,” prozradila americká seniorka. „Proto jsem si los nechala ještě zkontrolovat prodavačem a poté i terminálem.” Ten potvrdil, že Dallas skutečně vyhrála částku, kterou jí ale na pumpě kvůli její výši nemohli vyplatit, a tak si pro ni musí zajet do loterijní společnosti.

Následující noc pak prý žena nezamhouřila ani oka a hned druhý den do centrály volala. Když dorazila osobně, čekal na ni obligátní obří šek. Po fotografování s ním se Dallas nechala slyšet, že jí výhra výrazně usnadní život.

„Díky penězům můžu nejen doplatit hypotéku, ale ještě si koupit nové auto,” prozradila na závěr třiasedmdesátiletá žena.

Zdroje: New Haven Register, CT Lottery, Patch

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články