20. května 2019

Speciál: vybíráme 3 losy od Sazky s nejvyšší výherní pravděpodobností

Někdo nedá dopustit na Brilianty nebo Zlatou rybku, jiný zase přísahá na Výplatu a další by si nekoupil jiný los, než je Zlatá trefa. Každá společnost, která v Česku emituje stírací losy, má zkrátka něco do sebe, a tak jsme se rozhodli, že se na jednu po druhé podíváme. Jako první vám představíme tři losy Sazky, a to nejen proto, že nabízí zdaleka nejširší výběr.

Pokud se o stírání trochu víc zajímáte, tak určitě víte, že nejvyšší pravděpodobnost výhry mají ty tikety, které se prodávají u příležitosti Vánoc. Protože je ale do svátků klidu a míru pořád hodně daleko, rozhodli jsme se, že tyhle losy do výběru nebudeme zařazovat (i když na některé z nich v trafice možná ještě natrefíte). Místo toho nabízíme tři kousky, které si můžete koupit po celý rok.

Bez zajímavostí také není fakt, že losy od Sazky, které tu dnes uvádíme, mají zdaleka nejvyšší výherní pravděpodobnost. A to nejen co se této loterní společnosti týče, tikety s vyšší šancí na výhru ale nenajdete ani u konkurence. Které tři losy od Sazky jsou tedy sázkou na jistotu?

3. Maxi černá perla

Hlavní výhra: 10 000 000 Kč
Cena: 200 Kč
Pravděpodobnost: Jedna ku 2,73

Drtivá většina losů, které v obchodech dostanete, má výherní pravděpodobnost vyšší než jedna ku třem, a dokonce najdete i několik tiketů s ostudnou šancí na výhru větší než jedna ku čtyřem. Svatá trojice od Sazky se ale bez výjimky pohybuje pod tři.

Třetí příčku obsadil jeden z nejoblíbenějších losů, a to Maxi černá perla. Ta slibuje hned dvě možnosti výhry s tím, že si pod fólií můžete setřít až 10 milionů korun. Na prvním hracím poli najdete kombinaci Vašich čísel a Výherních čísel. Pokud najdete shodu, získáváte uvedenou částku. V případě, že je v poli symbol černé perly, vyhráváte pětinásobek částky, která je pod perlou uvedena.

Ve druhém hracím poli pak hledáte dva shodné symboly v jednom řádku. Našli jste je? Gratulujeme, vyhráváte částku uvedenou v poli výhra.

2. Maxi zlatá rybka

Hlavní výhra: 7 000 000 Kč
Cena: 200 Kč
Pravděpodobnost: Jedna ku 2,61

S výherní pravděpodobností jedna ku 2,61 je los z další oblíbené rodiny tiketů od Sazky s názvem Maxi zlatá rybka na stříbrné příčce v rámci všech losů, které u nás můžete koupit. A protože jde o zlatou rybku, jak se patří, neplní jen jedno, ale hned tři přání. 

Klikněte pro komplet nabídku stíracích losů od Sazky


Na tiketu, kde najdete hned tři možnosti výhry, si můžete jednak setřít peněžitou výhru 7 milionů korun a dále Škodu Kodiaq, kterou si můžete nakonfigurovat až do částky 900 tisíc korun. V neposlední řadě je tu ještě poukaz na dovolenou, na kterém visí cenovka 250 tisíc korun.

1. Brilianty

Hlavní výhra: 15 000 000 Kč
Cena: 300 Kč
Pravděpodobnost: Jedna ku 2,52

15 milionů korun a k tomu šance na výherní los jedna ku 2,52 dělají z Briliantů neoddiskutovatelného vítěze. Stejně jako u předchozího tiketu, i tady máte tři možnosti výhry. Ta první kombinuje Vaše a Výherní čísla, druhá Vaše a Výherní symboly a v bonusové hře pak hledáte symbol šperku.

Kromě už dříve zmíněné hlavní ceny ve výši 15 milionů korun slibují Brilianty ještě deset losů, kde se ukrývá po 300 tisících korunách, a také desetkrát briliantový šperk.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články