13. května 2019

Na ulici nezištně pomohl bezdomovci. Druhý den si setřel 4,6 milionu

Za to, že vyhrál, vděčí Američan Brandon Sedin podle svých slov dobrému skutku, který krátce předtím udělal. Když šel do supermarketu, dal bezdomovci pár dolarů. Stírací los, který si poté koupil, mu přihrál výhru 200 tisíc dolarů, v přepočtu 4,6 milionu korun.

Když šel Brandon před pár dny z práce, rozhodl se, že se po cestě zastaví v nedalekých potravinách, aby si koupil večeři. Poté, co vystoupil z auta, si na rohu všiml bezdomovce.

Darovaných pár dolarů mu vydělalo miliony

„Na chvíli jsem se u něj zastavil a popovídal si s ním,” prozradil muž. A dodal, že mu nakonec do rukou vtiskl také pár dolarů.

Brandon se následně vydal do obchodu, kde si spolu s potravinami koupil i stírací los Juggernaut Jackpot. „Za losy ani tikety do loterie moc často neutrácím, tentokrát jsem ale měl pocit, že mám šťastný den, a tak jsem udělal výjimku,” svěřil se výherce novinářům.

Po platbě u pokladny ale Američan hodil los do tašky a zapomněl na něj až do druhého dne, kdy ho konečně setřel. Za pár chvil se ukázalo, že je novým majitelem jedné z hlavních cen.

„Karma je zdarma.”

„Šeky v práci dostávám celkem často, ale poukázka v takové velikosti je pro mě premiérou,” smál se výherce v budově loterie, kam si přišel pro výhru. „Takže ano, úterý, kdy jsem vyhrál, je pro mě ode dneška šťastným dnem!”

A jak Brandon komentoval svoji výhru? „Karma je zdarma a já jsem toho živým důkazem,” konstatoval Američan, který chce část peněz investovat a zbytek uložit na horší časy.

Zdroje: CNN, ABC NewsFox 5

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články