10. dubna 2019

Výhra ze smetiště: po cestě na skládku si setřel 227 milionů

Královskou hlavní výhru, hned 10 milionů dolarů (227 milionů korun), získal Američan Theodore Duncan. Stírací los, který mu změnil život, si koupil po cestě na smetiště, kam vezl plné auto odpadu.

Výhru muži a jeho snoubence předali zástupci loterie před pár dny. Theodore jim při té příležitosti popsal okolnosti, které předcházely tomu, že se z obyčejného mechanika stal multimilionář.

Vždycky říkal, že vyhraje v loterii. A stalo se

„Každý týden si kupuji čtyři losy a vždy, když platím, prodavačům říkávám, že o mně jednou uslyší, protože vyhraju v loterii,” prozradil se smíchem dvaapadesátiletý výherce. „A dneska je ten den, kdy se to stalo, a je to vážně skvělý pocit!”

Theodore Duncan si losy setřel v autě, když přijel na skládku, a prý vůbec nemohl uvěřit vlastním očím. „Jen jsem na tiket zíral, a pak jsem jako šílenec začal opakovat - já jsem vyhrál, já jsem vyhrál, já jsem vyhrál!”

Ještě ten den dal výpověď

Hned, když se uklidnil, zavolal milionovou zprávu své partnerce. Další telefonát byl do jeho zaměstnání. „Chtěl jsem jim říct, že už druhý den nepřijdu,” nadšeně vyprávěl Theodore.

Když se ho zástupci loterie ptali, jestli pro něj bylo těžké odejít do předčasného důchodu, jen vrtěl hlavou. „Těžké?! Pracoval jsem od té doby, co mi bylo patnáct, takže to těžké rozhodně nebylo. Navíc jsem si jistý, že se určitě najde člověk, který moji bývalou práci potřebuje víc než teď já.”

Theodore plánuje, že si z peněz koupí dům s aspoň třemi ložnicemi. A na jeho nové nemovitosti také nebude chybět bazén. Část peněz chce také rozdat svým dětem a vnoučatům a myslí i na potřebné. 100 tisíc dolarů, v přepočtu 2,3 milionů korun půjde na místní dětskou nemocnici.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články