04. dubna 2019

Chcete vyhrát luxusní obytňák za 1,2 milionu? Víme, jak na to

Léto se blíží a i díky mediální masáži o nomádech všeho druhu máme v redakci pocit, že vlastní obytňák by dneska chtěl každý. To samé si nejspíš myslí i v Sazce, a tak na duben o jeden takový s označením PLA Happy 440 udělali soutěž. Visí na něm cenovka 1,2 milionu korun a abyste ho vyhráli, nemusíte dělat nic jiného než to, co už děláte: sázet. Veškeré detaily najdete v článku.

PLA Happy 440 od společnosti PLA Cars je luxusní krasavec, kterého pohání stejný motor jako dodávky Citroën Jumper a Fiat Ducato. Pohodlně se do něj vejde šest lidí, a tak je splněným snem jak party kamarádů, tak třeba i velkých rodin. Ti všichni tu najdou šest homologovaných sedadel, šest postelí a ve výbavě nechybí ani obří lednička.

Do soutěže můžete být zařazeni až 100x

Vyhlašovatelem soutěže je Sazka Klub, který bude výherce obytňáku losovat na konci dubna. Abyste byli do soutěže zařazeni, je třeba používat klubovou kartu třeba při sázení nebo dobití mobilu.

Kdykoliv si jdete na terminál podat tiket Sportky nebo i dalších her, které loterní společnost z Vysočan pořádá, využijte kartu Sazka Klubu. Na ní můžete mít uložena svá šťastná čísla, a tak už se nikdy nebudete muset zabývat zdlouhavým zaškrtáváním čísel na sázence.

Přitom i tentokrát platí pravidlo, že čím častěji kartu využijete, tím větší máte šanci vyhrát obytný vůz. Za každé její použití budete do soutěže zařazeni jednou, přičemž platí, že strop na každou klubovou kartu je štědrých 100 použití. Úplná pravidla najdete na tomto odkazu.

Karta Klubu nabízí mobilní data zdarma

Nejsou to ale jen vaše šťastná čísla, ke kterým kartu Sazka Klubu využijete. V případě, že si s ní vsadíte a vyhrajete, budete automaticky informování prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Výhody (případně další zařazení do soutěže o obytňák) ale budete získávat i v případě, že telefonujete s virtuálem SAZKAmobil. Svoji kartu zařadíte do soutěže při každém dobití s tím, že můžete v případě dočerpání kreditu za aspoň 300 Kč získat i další výhody jako mobilní data nebo volání zdarma.

Členem Sazka Klubu se stanete na každé prodejně s terminálem Sazky (tu nejbližší najdete na mapě na tomto odkazu), kde vám obsluha rovnou vydá i kartu.

Kromě obytňáku, o který se hraje teď, jsou pro členy klubu připravené zajímavé výhry každý měsíc. V minulosti se hrálo například poukazy na dovolenou za 100 tisíc nebo vouchery do různých obchodů jako Tesco, Mall nebo hobby marketů.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 696 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 134 900 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články