31. března 2019

Ve snu se jí zdálo, že vyhrála 90 milionů. Za pár dní si částku setřela na losu

Výhra 4 miliony dolarů, v přepočtu téměř 92 milionů korun, se stala skutečností pro osmadvacetiletou ženu z amerického státu Michigan. Možnost nemuset do konce života pracovat jí zajistila výhra na losu Millionair’s Club.

„Bude to asi znít úplně šíleně, ale před pár měsíci se mi zdálo, že jsem si setřela 4 miliony dolarů,” řekla zástupcům Michiganské loterie mladá žena, která si přála zůstat v anonymitě. „Od té doby jsem si kupovala stírací losy, kdykoliv jsem byla v obchodě, který je prodával.”

Výhru oslavila brekem

Výherkyně také prozradila, že jí k víc než devadesáti milionům dopomohla pravděpodobně i speciální „stírací taktika”. Na všech losech totiž nejprve seškrabávala fólii ze symbolů a teprve poté, co našla ten výherní, začala stírat částku.

Jeden vítězný symbol objevila před pár týdny. „Už když jsem objevila výherní symbol, začala jsem být celkem nervózní. Když jsem ale pod ním našla částku 4 miliony dolarů, začala jsem se úplně klepat. A s brekem jsem volala kamarádovi, aby mi přišel los zkontrolovat, že jsem skutečně vyhrála,” popsala osudový moment Američanka.

Zaplatí dluhy a koupí si dům

Když jí výhru potvrdil i přítel, odjela do loterní společnosti, aby si peníze vyzvedla. A oznámila také, jak s nimi hodlá naložit. Nejprve splatí studentskou půjčku, pak si koupí dům, založí fondy svým dětem na studium a zbytek peněz chce investovat.

„Vyhrát tak vysokou částku v tak nízkém věku beru jako obrovskou příležitost nejen pro mě, ale také pro celou svoji rodinu. Právě proto chci dělat jen chytrá rozhodnutí a peníze si s rozumem užívat ještě spoustu let,” řekla na závěr mladá žena.

Zdroje: USA Today, MLive, Click On Detroit. Autor fotografie: Nielsen Ramon, Unsplash

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články