29. března 2019

Dvakrát rozvedený tlouštík vyhrál přes 2 miliardy. Plánuje je utratit za ženy a víno

Osmapadesátiletý Brit Ade Goodchild vyhrál před pár dny v loterii Euromillions 71 milionů liber, v přepočtu víc než 2,1 miliardy korun. Jak říká, výhra ho změní zcela určitě, zlatokopky u něj ale ani tak nemají šanci. I když svoji výhru plánuje utratit za ženy a víno, půjde výhradně po těch příslušnicích něžného pohlaví, které by na skleničku pozval i před svým pohádkovým zbohatnutím.

Víte, jak byste oslavili výhru 2 miliard? Ade Goodchild z anglického města Hereford na to šel po svém: jako doprovod na party si místo hudby vybral rugbyový zápas v televizi a sledoval ho ve společnosti svých rodičů. Co chybělo, byla láhev šampaňského, rodina si naopak pochutnávala na pizze a smažených kuřecích křidýlkách.

Miliardy si chce užívat plnými doušky

„Jsem jedináček, a tak jsem od rodičů celý život dostával opravdu nadstandardní péči. Stejně jako všichni rodiče se o mě celý život báli a vrásky jim dělala třeba moje hypotéka a to, jak dlouho musím ještě pracovat, abych ji splatil,” řekl na tiskové konferenci výherce.

„Jsem rád, že jsem jim teď mohl říct, že se mohou nejen přestat strachovat, ale také si plnými hrstmi užívat vyhrané miliardy,” dodal bývalý dělník z fabriky na obrábění kovů, který ale podal výpověď hned potom, co se o výhře dozvěděl.

Ade Goodchild také před novináři konstatoval, že si je jistý, že ho peníze změní. „Nebudu se tu tvářit jako ostatní výherci, kteří tvrdí, že zůstanou stejní i přes miliony, které jim spadly do klína. Já si jsem naopak naprosto jistý, že mě výhra změní. Anebo se o to aspoň budu setsakra snažit,” smál se Brit.

Zlatokopky nemají šanci

Za výhru plánuje koupit luxusní dům svým rodičům a jeden si pořídí i on sám. Bude v něm mít obří bazén, jacuzzi a přemýšlí i nad personálem. „Nejsem žádný zahradník, ale rád bych měl kolem domu hezkou zahradu, kde by se líbilo mým psům. Také bych tu chtěl mít houpací síť, kde bych si mohl v klidu vychutnávat slunečná odpoledne,” prohlásil výherce.

Rozvedený Angličan, kterému bude za chvíli šedesát, by také rád cestoval a peníze utrácel za ženy a víno. Co ví už ale teď, je skutečnost, že u něj zlatokopky nemají nejmenší šanci.

„Jsem nohama na zemi a tak vím, že ze mě výhra přes noc neudělala žádného přitažlivého svalovce. Jediné, čemu přibylo na atraktivitě, je moje peněženka,” řekl se šibalským úsměvem Ade. A dodal, že si i nadále dokáže představit vztah pouze se ženami, které by si troufl oslovit i předtím, než se z něj stal miliardář.

Zdroje: BBC, Yahoo Sports, Daily Star, Sky New

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články