13. března 2019

Chcete vyhrát byt za 13 milionů? Podívejte se na spot, který láká ke hře

Začátkem týdne odstartovala nová loterijní kampaň. Týká se hry Eurojackpot a hlavní roli v ní hraje tiket v nadživotní velikosti. Po Praze s ním chodí reportér, který na něm od náhodných kolemjdoucích nechává zaškrtávat šťastná čísla. Jestli máte rádi virální reklamy, spot od Sazky si rozhodně nenechte ujít.

Kromě obřího tiketu, Pražanů a turistů v klipu uvidíte také reportéra Filipa Šubra. I přes všudypřítomnou zimu, která tehdy venku panovala, si prý natáčení užil. A to hlavně díky lidem, které ten den zpovídal.

Nejstarší respondent do reportéra šťouchal francouzskou holí

„Když jsem šel na natáčení, byl jsem připravený na všechno. Říkal jsem si, že oslovovat Pražáky v minus deseti stupních a navíc po ránu, nebude žádný med. Nakonec to ale byl skvělý zážitek,” popsal Filip Šubr.

„Ne, že by byli všichni naladěni růžově, ale nenašel se asi nikdo, kdo by byl vysloveně nepříjemný. Oslovovali jsme lidi napříč věkovým spektrem od osmnácti a dál. Nejstarším respondentem byl devadesátiletý pán, který do mě z legrace šťouchal francouzskou holí,” směje se Filip, který má v Sazce na starosti interní komunikaci.

Druhé nejšťastnější číslo Čechů překvapí

A jaké je na základě jeho celodenního dotazování číslo, které je pro Čechy nejšťastnější? „Jednoznačně sedmička. Dokonce bych řekl, že ji jmenovalo možná i devět lidí z deseti. Hned za sedmičkou je ale třináctka, která mě coby šťastné číslo dost překvapila,” říká reportér ze spotu.

Netradiční kampaní chtěla Sazka upozornit na doplňkovky Český pátek a Mega pátek. Ty jsou určené jen pro české hráče. V případě Mega pátku se hraje o SUV Land Rover Discovery za 2 miliony. Pokud jde o Český pátek, tam můžete vyhrát byt v Praze v hodnotě 13 milionů.

Už v pátek můžete vyhrát byt za 13 milionů

Obě doplňkové hry se losují vždy třetí pátek v měsíci a protože se do nich můžou zapojit jen hráči z České republiky, je šance na výhru vysoká. Termíny, kdy se losuje Český pátek a kdy Mega pátek, najdete na tomto odkazu.

Podívejte se na celé video o Českém pátku a těšte se na celý rozhovor s Filipem Šubrem nejen o natáčení spotu.

Hlavně si ale nezapomeňte vsadit. A to i v případě, že už třeba nějaký ten byt máte - pokud vyhrajete a o bydlení nebudete stát, Sazka vám vyplatí 13 milionů. Nebyla by ale škoda byt si nevzít, když v Praze raketově rostou ceny nemovitostí i nájmů?

My každopádně držíme palce a jestli to budete právě vy, kdo byt v pátek vyhraje, nezapomeňte se nám pochlubit na našem Facebooku.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 836 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 115 500 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 23 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články