05. března 2019

Los chtěl vyhodit do koše. Pak zjistil, že na něj vyhrál 90 milionů

Američan z Kentucky, který často hraje loterii a kupuje si také losy, si určitě pořádně oddechl, když si svůj los Gigantic Jumbo Bucks zkontroloval dvakrát. Nejdřív si myslel, že pod fólii není žádná výhra, a chtěl tiket vyhodit. Jen náhodou ho kontroloval podruhé a tehdy zjistil, že je novým majitelem 4 milionů dolarů, v přepočtu 90 milionů korun.

„Los jsem stíral v autě a asi jsem při tom myslel na něco jiného. Když byla fólie pryč, zdálo se mi, že jsem nic nevyhrál, a tak jsem tiket hodil dozadu do kamionu a přestal na něj myslet,” prozradil novinářům řidič z povolání Sean Winn.

K výhře pomohla doplňkovka

Jak moc se pletl, zjistil Američan o pár týdnů později, když chtěl svůj los přihlásit do hry Druhá šance. Jde o doplňkovku, kam můžete přihlásit nevýherní tikety, z nichž se pak losují peněžité ceny.

Po zadání identifikačního čísla svého losu ale internetové stránky loterie Seanovi řekly, že jeho tiket do Druhé šance nepřijímají.

Druhá kontrola tiketu přinesla 4 miliony dolarů

„Že mi los do Druhé šance nepřijali, mi přišlo divné, a tak jsem ho znovu zkontroloval,” popsal další chvíle obyvatel Kentucky. A právě tedy zjistil, že na svůj los získal hned hlavní cenu - čtyři miliony dolarů.

O tom, jak s penězi naloží, Sean Winn stále neví. Řidič kamionu je prý z tak velké výhry stále v šoku.

Protože jsou ale jeho vášní auta, dá se čekat, že se mu jeho soukromý vozový park začne rozrůstat. Čím si je ale výherce jistý už teď, je skutečnost, že hrát určitě nepřestane.

Zdroj: Fox 17, WAFF

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články