26. února 2019

V loterii vyhrál pouhý dolar. Přesto si poručil obří šek na oslavu

Tyler Heep z Iowy vyhrál na stíracím losu pouhý dolar (zhruba 23 korun). I tak na nic nečekal a zamířil do centrály loterijní společnosti. Tady si nejen vyžádal obrovský šek, kterým se nad hlavou chlubí výherci milionů, ještě se s ním ale nechal vyfotit před stěnou slávy. Američan také prozradil, jak si peníze užil: investoval je do benzínu na cestu pro výhru.

I když nevyhrál moc, rozhodně mu to nezabránilo, aby si vyzkoušel pocit loterijního milionáře. Tyler Heep z města Urbandale v Iowě si na losu setřel pouhý dolar, ale protože výhra je výhra, trval na tom, že se o ní dozví celý svět. A povedlo se: fotka hráče s jednodolarovým šekem v rukou obletěla svět.

V centrále si vyžádal obří šek

Tyler krátce po jednodolarové výhře zamířil do budovy loterie, kde si od překvapených zástupců vyžádal poukaz v nadživotní velikosti.

„Jak jsem dorazil, řekl jsem jim, že bych chtěl jeden z těch obrovských šeků. Když mě to po setření losu napadlo, říkal myslel jsem si, že to asi nevyjde, I tak mi ale pochybnosti nezabránily, abych to zkusil,” napsal Tyler na svůj Facebook.

Zástupci loterie na Heepovu hru přistoupili a po chvíli mu poukázku úctyhodných rozměrů vystavili. „Chovali se ke mně stejně, jako bych vyhrál miliony,” pochlubil se NBC News. 

„Když jsem měl šek, vzali mě někam dozadu, kde byla zeď s logy Iowské loterie a před ní připravený foťák. Tak jsem si před něj stoupl, pochlubil se jednodolarovou cedulí a oni mě vyfotili.”

Zdroje: NBC News, Fox News, Metro, Daily Mail

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články