18. února 2019

Zapomenete vsadit a nekontrolujete tikety. 7 chyb, které děláte, když nehrajete online

Držet v ruce papírový tiket má své kouzlo. Výhody, které přináší online hraní, ho ale jednoznačně předčí. Sázení přes internet je v první řadě pohodlné, vsadit si můžete i v momentě, kdy mají všechny obchody zavřeno, a už nikdy se vám nestane, že byste si zapomněli zkontrolovat sázenku nebo vyzvednout výhru. Tady je hned sedm chyb, které děláte, pokud ještě nesázíte online.

1. Na peníze z výhry čekáte

Jestli jste vyhráli pořádný balík, nezbývá, než vám pogratulovat. Kromě fantastických úvah, za co peníze utratíte, na vás ale čeká přesně daný postup, který k získání výhry musíte absolvovat. Pokud jste například v některé hře Sazky vyhráli přes 270 tisíc, budete se muset vydat do pražské centrály. A to je třeba z takových Valašských Klobouků poměrně štreka.

Pokud vyhrajete online, peníze se vám skoro okamžitě připíšou k vašemu hráčskému účtu. A vy si z nich každý týden můžete převést hned půl milionu na svoje bankovní konto, aniž byste museli kamkoliv chodit.

2. Ztratíte tiket

Příběhů o ztracených tiketech s obřími výhrami jsou noviny neustále plné. Pokud si ale svoji sázenku koupíte přes internet nebo mobilní aplikaci, šanci vstoupit do klubu milionářů už nikdy nezašantročíte.

3. Zapomenete si zkontrolovat tiket

Hrajete pravidelně a sázenky si dáváte na jedno místo tak, abyste je neztratili? Anebo je prostě donesete domů, někam je položíte, a pak na ně zapomenete? Jestli ano, už se vám určitě stalo, že jste si tiket zapomněli zkontrolovat a možná i o nějakou tu výhru přišli.

Sázení přes internet má jednu velkou výhodu. Sice se musíte registrovat, všechny sázenky se vám ale pak kontrolují automaticky. Pokud je výhra pár korun, dozvíte se o ní po přihlášení, o větších částkách jste ale zpravidla informování e-mailem nebo SMSkou.

4. Nezjistíte, že jste vyhráli

V době, kdy máme mobilní aplikace, je kontrola tiketů otázkou pár vteřin - přes foťák v telefonu jednoduše načtete čárový kód a už za chvíli se dozvíte, jestli jste vyhráli. Je ale pořád celá řada těch, kteří na to jdou analogověji - buď čísla ručně zadávají do formuláře ve webovém prohlížeči, anebo důvěřují jen kontrole na terminálech v obchodě.

V případě ručního vypisování čísel se ale může lehce stát, že se přepíšete, zadáte jiné číslo a tiket, který je výherní, vám internetové stránky označí hláškou „Tentokrát to nevyšlo”. Jak už bylo řečeno výše, díky automatické kontrole podaných sázek se vám tohle při hraní online nebo přes aplikaci už nikdy nestane.

5. Zapomenete si vsadit

I když jsou obchody s terminálem skoro na každém rohu, urazit těch několik stovek metrů může být občas komplikace. Třeba když jste nemocní nebo jste v práci měli těžký den a jste unavení. Anebo když si vzpomenete, že si chcete vsadit, po zavíračce nebo o víkendu.

Online hraní je taková trafika ve vašem obýváku - vsadíte si kdykoliv a navíc pohodlně ze svého gauče. I přes internet do aplikaci si navíc můžete pohodlně vsadit hned na několik slosování dopředu.

6. Za hraní utratíte víc, než byste chtěli

Hraní podle předem daného rozpočtu je věc, která se může vymknout kontrole. V obchodech i trafikách je lákadel v podobě vysokých jackpotů i milionových losů víc než dost, a tak se na předsevzetí snadno zapomíná.

Online hraní má tu výhodu, že si při registraci, kterou nařizuje platný loterijní zákon, musíte stanovit také maximální obnos, který chcete do hry dát. A pokud ho překročíte, až do konce daného období si zkrátka nevsadíte.

7. Nevyzvedáváte si malé výhry

Vsadili jste si a po kontrole sázenky zjistíte, že vám poslední slosování přineslo pár desítek korun. Výhru si jdete vyzvednout do trafiky, ale když vidíte frontu před vámi, čekání vzdáte, tiket vložíte do kapsy a zapomenete na něj. Pár měsíců nato zjistíte, že je buď vypraný, a tudíž nečitelný, nebo že už vypršela lhůta, kdy jste si mohli peníze vyzvednout.

Krása online sázení spočívá také v tom, že se vám výhry na hráčský účet připisují automaticky. A i když si možná říkáte, že pár korun ani nestojí za námahu, abyste pro ně někam chodili, z nižších částek může být za chvíli třeba 220 korun. A to už je plný tiket Sportky, a tudíž šance, že už za pár dní budete milionáři.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články