25. ledna 2019

Korunkový borec roku 2018 procestuje za výhru Karibik

Loteriím se loni v Česku dařilo víc než dobře. Krátce potom, co zveřejnila své výsledky Sazka, přišla s čísly za rok 2018 také Loterie Korunka, která loni zvýšila tržby o víc než třináct procent. Z vyššího obratu profitovali hlavně hráči. Celkem si rozdělili 340 milionů korun. ČTK to řekl provozní ředitel loterie Filip Bocek.

Loterie Korunka loni také navýšila zisk o 13,5 % na 564 milionů. Podle Filipa Bocka stojí za dobrými výsledky hlavně online sázení. Po internetu si v roce 2018 vsadilo o skoro čtyřicet procent hráčů víc než rok předtím.

Rekordní Korunkář procestuje za výhru Karibik

Celkem třináct Korunkářů loni dosáhlo na výhru vyšší než jeden milion korun. „Nejvyšší výhra měla hodnotu 4,09 milionu korun. Získal ji klient z Mladé Boleslavi, který si vsadil tiket za pouhých třicet korun,” zrekapituloval Filip Bocek ČTK. „Výherce nám prozradil, že si mimo jiné splní svůj dávný sen a procestuje Karibik.”

Své výsledky nedávno zveřejnila i společnost Sazka. Stejně jako Korunce, i jejím loteriím se loni úctyhodně dařilo. V roce 2018 vykázala dvacetiprocentní meziroční zvýšení s tržbami třináct miliard. Na výhrách Sazka vyplatila 6,6 miliardy a třeba loterie Eurojackpot vyrostla za posledních dvanáct měsíců o 53 %.

Korunku si zahrajete na pobočkách i online

Loterie Korunka je na trhu už jednadvacet let. Založena byla v květnu 1997 a hráči si můžou vybrat z celkem sedmi různých her s tím, že se losuje dvakrát denně hned sedm dní v týdnu.

Korunku si můžete vsadit na tisíci pobočkách kanceláří Tipsport a Chance. Od změny loterijního zákona si lze Korunku vsadit také online na tomto odkazu.

Zdroj: ČTK

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 2 316 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 176 700 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články