12. ledna 2019

Prodali jí jiný los, než chtěla. Díky omylu žena vyhrála 6,4 milionů

Američanka Zerineia Carmichael ze Severní Karolíny si setřela 280 tisíc dolarů (asi 6,37 milionů korun) a stalo se to díky chybě prodavače. Ten jí totiž dal omylem jiný stírací los, než jaký si původně vybrala.

Výherkyně si los koupila, když se se zastavila pro palivo do svého auta. Při placení prý muži za přepážkou řekla i o los Carolina Panthers za pět dolarů, tedy 114 korun.

Chtěla vyhrát lístky na zápas oblíbeného týmu

Její výběr přitom nebyl náhodný. Protože je Zerineia vášnivou fanynkou týmu Carolina Panthers, na benzínku si šla pro los, který emituje její oblíbený klub amerického fotbalu. Kromě hotovosti se pod fólií může skrývat i luxusní skybox na domovském stadionu týmu, a to včetně vstupů na všechny zápasy Carolina Panthers v letošní sezóně.

Prodavač jí ale omylem podal los s názvem 777 a protože zrovna telefonovala, byla tak roztržitá, že ho strčila do kabelky a od kasy odešla. Omylu si všimla až na parkovišti. Protože ale los stál jen pár dolarů, rozhodla se reklamaci neřešit a začala stírat.

Odešla s výhrou přes 6 milionů

Už za chvíli Zerineia zjistila, že udělala víc než dobře: vyhrála totiž hlavní cenu ve výši bezmála tři sta tisíc dolarů.

„Za normálních okolností bych se určitě vrátila a prodavači řekla, ať mi dá to, pro co jsem si přišla. Někde uvnitř jsem ale tentokrát slyšela hlásek, který mi říkal, abych si los nechala,” prozradila Zerineia Carmichael.

Za výhru si pořídí hybrida

„Když jsem začala stírat, nejdřív jsem si myslela, že jsem vyhrála jen sedm dolarů. Pak jsem ale pokračovala, a když byla fólie celá pryč, konečně mi došlo, kolik peněz jsem jenom kvůli chybě prodavače vyhrála,” dodala s úsměvem Američanka.

Co si za výhru pořídí, ví žena ze Severní Karolíny úplně přesně. Vedle vstupenek na všechny zápasy Carolina Panthers si už brzy koupí i efektní vozítko, které ji k jejímu oblíbenému týmu bude přibližovat. Zerineia Carmichael bude v garáži už brzy parkovat hybridní Toyotu Corollu.

Zdroj: Charlotte Observer

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 2 294 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 279 700 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články