28. prosince 2018

UFO, tchoří bingo i vlastní smrt. 7 šílených věcí, na které si lze vsadit (II. díl)

Kdo vyhraje Oscary nebo Star Dance, co udělá Zeman a jak se pak zachová Ovčáček. I naše sázkové kanceláře mají smysl pro humor a baví nejen standardními sázkami na fotbal, hokej a další sporty.

My jsme se ale tentokrát podívali do zahraničí a tady je sedm bizarních sázek, které můžete ve světě uzavřít. A nepletete se, v tomhle článku půjde nakonec i o život.

5. Podvodný wrestling

Že není wrestling opravdový, ale jde o předem zinscenovaný zápas, je obecně známá věc. Jak je tedy možné vsadit na něco, v čem je výsledek předem známý? Ve skutečnosti to možné je. Pořadatelé jednotlivých zápasů v dnešní době střeží wrestlingové scénáře jako oko v hlavě, a tak je tu prostor i pro sázkaře všeho druhu.

Když se výsledek provalí, bookmakeři sázky jednoduše stopnou, nebo skoro na nulu sníží pravděpodobnost tak, že se už tiperům sázka nevyplatí.

6. Šnorchlování v bažině

 

Angličani mají spoustu zvláštních zvyků. Dobrým příkladem může být sportovní disciplína, která kombinuje hned několik faktorů, co od návštěvy Ostrovů zrazují nejednoho turistu.

Když se za okny udělá počasí, že by psa nevyhnal (což je v podstatě libovolně v kterékoliv části roku), vyrážejí Britové na bažinový šampionát. Ideální je teplota okolo pěti až deseti stupňů, a pokud zrovna prší, považují organizátoři závod za úspěšný.

Vybaveni barevnými ploutvemi a zářivými šnorchly musí závodníci z celého světa co nejrychleji překonat dvě délky smradlavé stoky plné bahna. Výherce si připisuje titul mistra světa. I bažinové šnorchlování má totiž své mistrovství světa.

7. Vlastní i cizí smrt

Na vrcholu našeho seznamu začíná přituhovat. Na Taiwanu má teď sázení raketově vzrůstající oblibu a většinou nelegální bookmakeři tu zavedli jednu speciální disciplínu. Vsadit si totiž můžete na to, jak dlouho bude ještě žít nemocný, který leží v nemocnici.

Pokud zmíněný lazar nepřežije měsíc od uzavření sázky, vyhrává bookmaker. Když ale pacient vydrží delší dobu (kurzy se pohybují od měsíce až do půl roku), dostává hráč trojnásobek původního vkladu.

Abyste si mohli vsadit, musíte mít připravené peníze na vstupní poplatek, který dělá asi 1 230 korun. Hra pak probíhá tak, že bookmaker zajde do nemocnice a tam si zkontroluje „materiál”. Poté začne vypisování sázek a není výjimkou, že je uzavírají jak doktoři a sestřičky, tak hlavně příbuzní nemocného.

Ani užití výhry ale většinou moc radosti nepřináší. Výherci totiž peníze často použijí k financování pohřbu zesnulého pacienta.

Autor fotografie: BOG Times

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 1 042 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 229 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články