20. prosince 2018

UFO, tchoří bingo i vlastní smrt. 7 šílených věcí, na které si lze vsadit (I. díl)

Kdo vyhraje Oscary nebo Star Dance, co udělá Zeman a jak se pak zachová Ovčáček. I naše sázkové kanceláře mají smysl pro humor a baví nejen standardními sázkami na fotbal, hokej a jiné sporty.

My jsme se ale tentokrát podívali do zahraničí a tady je sedm bizarních sázek, které můžete ve světě uzavřít. A nepletete se, v tomhle článku půjde nakonec i o život.

1. UFO

Jestli je někde mimo naši planetu život, je záhada, která nás nenechá spát tisíce let. Teď se stala zlatým dolem pro sázkaře, u kterých ale není otázka jestli, nýbrž kdy. Tedy kdy život ve vesmíru bude objeven.

Vsadit si můžete na rok s tím, že poměrně vysoká pravděpodobnost je už za rohem. Bookmakeři teď věří roku 2020, a tak je před námi už jen pár měsíců, abychom zjistili, jestli se pletou, nebo ne.

2. Přenášení manželek

 

Nevěsty si pravděpodobně přenášení přes práh představují trochu jinak, pokud by ale mohly jako svatební dar získat kromě cti a slávy i hodnotné ceny nebo pár korun navíc, možná by se nebránily. V poloze, která je takovou starou dobrou devětašedesátkou naruby, musí páry překonat hromady bahna i vody.

Z původní zábavy se postupem času vypracoval skutečný sport a už pár let se dokonce pořádá mistrovství světa. I tak se účastnit asi chtít nebudete, zasmát se neštěstí druhých na YouTube je ale celkem zábava.

3. Tchoří bingo

Možná už jste slyšeli o chobotnici Paulovi nebo opici Boo, kteří v minulosti předpovídali, jak dopadnou některé události. Osmiruký Pavel pravidelně odhaduje výsledky světového fotbalového šampionátu, Boo se zase zaměřil na prezidentské volby v USA v roce 2016.

Na ně teď ale, co se sázek týče, zapomeňte. Novým hitem je tchoří bingo. Drobné šelmy jsou zavřené do klece s několika očíslovanými tunely. Hráči, kteří si vsadí číslo, do kterého zvíře vleze, vyhrávají.

Poté, co se tchoří bingo rozrostlo, se začaly šířit zvěsti o tom, že proradní sázkaři některé z tunelů zahřívají, aby se do nich chtělo zvířátku zalézt o něco víc než do ostatních. Mladé sportovní odvětví ale nyní vzhlíží k zářným zítřkům a doufá, že nekalá kapitola tchořího binga už je jen temnou minulostí.

4. Válení sudů

 

Ohledně dalšího bizarního sportu, na který si lze vsadit, se zastavíme ve Velké Británii. Hlavní roli tu tentokrát hraje parta bláznů, která válí sudy na čas z kopce dolů. Předvoj jim dělá koláč sýra. Sportovec, který dokáže do cíle dorazit jako první a ještě k tomu ukořistit sýr, vyhrává, lhostejno, kolik zlomenin a šrámů si po cestě způsobí.

Jako lokální recese to může být stejně zábavná disciplína jako třeba naše řezání a sekání dřeva. Organizátoři ale před časem projevili daleko větší ambice. Zašli totiž za organizačním výborem olympiády a předali jim oficiální žádost o zařazení válení sudů na program letních her. Nebude překvapením, že byli odmítnuti.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 149 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články