19. prosince 2018

Do obchodu zašla pro vánoční dárky, místo nich pořídila los s výhrou 90 milionů

Když šla ten den Naeng Peoy z USA do obchodu, myslela si, že po nákupu dárků přijde domů o pár set dolarů chudší. Nakonec si ale díky loterii odnášela o víc než 90 milionů víc, než měla ráno k dispozici.

Američanka Neang Peov ze státu Massachusetts se před pár dny vypravila do místního obchodního domu, aby svým blízkým pořídila dárky pod stromeček. Hory lidí a dlouhé fronty ji po pár hodinách unavily, a tak se s manželem rozhodli najíst v tamním rychlém občerstvení.

Když se usadili, Neang si všimla nedalekého stánku se stíracími losy, a tak ji napadlo vyzkoušet své štěstí. A dobře udělala. Za deset dolarů (asi 230 korun) si koupila tiket s názvem 100x.

„Zaujala mě hlavní cena, kterou los sliboval, a to hned 4 miliony dolarů,” řekla žena v tiskovém prohlášení státní loterie Massachusetts. „Když jsem si ho ale kupovala, ani ve snu by mě nenapadlo, že to budu právě já, kdo obří sumu vyhraje!”

Po nákupu si hráčka los odnesla ke stolu za manželem, a v momentě, kdy oba dojedli, vyndala minci a začala stírat fólii na přední straně. „Když byla fólie komplet pryč, manžel mi řekl, že jsem nejspíš ty čtyři miliony právě vyhrála,” popsala Američanka.

„Já tomu ale nevěřila, a tak jsem si pravidla na zadní straně přečetla hned dvakrát za sebou. Teprve pak jsem začala řvát na celý obchoďák,” směje se Neang Peov.

Když si čerstvá milionářka přijela do loterijní společnosti převzít výhru, zástupcům provozovatele také prozradila, jak s penězi naloží. Jako první by ráda umořila hypotéku na rodinný dům a zbytek si prý s manželem schovají na spokojený důchod. Ještě předtím si ale podle slov Neang Peoy užijí Vánoce, na které se nezapomíná!

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 37 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články