12. prosince 2018

Sbalíte tuhle loterijní milionářku? Uspějte a získejte skoro dva miliony

Jane Park je nejmladší loterijní milionářkou v Británii a přední stránky bulváru plní často. Nyní z ní média šílí znovu. A to díky její „soutěži”. Ačkoliv je Jane od pohledu „celkem” k světu, nedaří se jí najít toho správného chlapa. Proto se ho rozhodla hledat na internetu a tomu, kdo s ní udrží rok, slibuje honorář ve výši šedesáti tisíc liber (1,7 milionů korun). Přihlásit se můžete třeba i vy.

Jane bylo teprve 17 let, když vyhrála v roce 2013 milion liber (přes 29 milionů) díky loterii Euromillions. Rodačka z irského Edinburghu se tak stala suverénně nejmladší britskou výherkyní všech dob. A tak trochu jí z toho přeskočilo.

Ustlání postele ji děsí. Řízení luxusních aut ne

Jako první přišly na řadu drahá auta - nakoupila si BMW, „Brouka” nebo Land Rover - a také vlastní dům. Tam už ale nebydlí. Nyní ji opět najdete u své matky. „Bydlet úplně sama je dost děsivé, zvlášť když si ani neumíte sami ustlat postel,” zmínila se Jane v médiích.

Byla to rychlá jízda a řízení pod vlivem, které slečnu Park několikrát dostaly do křížku se zákonem. Magazíny a deníky pak zaujala hlavně díky četným plastickým operacím, o kterých její přátelé říkají, že je na nich závislá.

Podstoupila zvětšení prsou, v puse má zubní implantáty, s přebytečnými kily bojuje liposukcí a pravidelně si chodí vyplňovat rty i tváře botoxem.

A protože touží po stejném pozadí jako Kim Kardashian, absolvovala i chirurgické zvětšení zadku. To se jí ale málem stalo osudným: po jedné z nejnáročnějších operací, které ve spektru estetické chirurgie najdete, dostala sepsi a několik dní dokonce bojovala o život.

Pro prince na bílém koni odměna 2 mega

Teď už je u britské celebrity ze zdravotního hlediska všechno v pořádku. A musel přijít další problém, který je potřeba řešit. Jane totiž touží po chlapovi, kterého už nějakou dobu nemůže najít. A protože jí je 23, a je tak velkou příznivkyní moderních technologií, i na seznamování nešla analogově, nýbrž digitálně.

Soutěž spustila na stránce Boyfriend Vacancy. Kromě jména a věku chce od zájemců Jane znát také důvody, proč by se právě oni měli stát jejím přítelem. A protože za rok randění nabízí i honorář, zajímá se také, za co by muži peníze utratili.

Ač Jane spousta lidí na sociálních sítích vyčítá, že má její soutěž spíš co dělat s prostitucí než se snahou najít si skutečného přítele, loterijní výherkyně je zatím s průběhem spokojena. Aby ne, jen za prvních 24 hodin od spuštění jí dorazilo deset tisíc odpovědí a ještě jí přibylo dvacet tisíc sledujících na Instagramu.

Protože je dotazník stále online, zúčastnit se můžete i vy. Když budete mít štěstí, vedle vnadné kočky po boku se vaše konto rozroste o 60 tisíc liber. Žádost o chození můžete podat na tomto odkazu.

Zdroje: Boyfriend Vacancy, The Sun, OK!, Mirror

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 149 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články