28. listopadu 2018

Vánoce budou letos štědré. S těmito 7 losy můžete vyhrát až 10 milionů (II. díl)

Jestli si chcete koupit tiket, kde máte největší šanci na výhru, volte právě stírací losy, které se vydávají u příležitosti Vánoc. Jejich výherní pravděpodobnosti jsou totiž neodolatelné. Čtěte dál a dozvíte se, se kterým losem se vyhrává na 99 %.

Kromě svého vlastního potěšení se losy stávají čím dál oblíbenějším vánočním dárkem a jejich emitenti to dobře vědí. V nabídce tak najdete i tikety, které můžete poslat jako vánoční přání, anebo je použít místo jmenovek na dárek či na stůl. Podívejte se na sedm vánočních losů, se kterými se nejvíc vyhrává.

3. Vánoční přání

Emitent: Sazka
Hlavní cena: 1 000 000 Kč
Cena: 100 Kč
Výherní pravděpodobnost: 1 : 2,49

Pokud hledáte stírací los, na kterém je prostor pro vepsání osobního vzkazu a kde je navíc největší šance, že s ním vyhrajete, pak by vaší volbou mělo být Vánoční přání od Sazky.

Klasický vzhled z něj udělá favorita, pokud chcete originálně obdarovat babičky a dědečky. Líbit se ale jistě bude i něžnému pohlaví. Výherní pravděpodobnost jedna ku 2,49 pak Vánoční přání řadí mezi vítěze své kategorie, který hned dvěma výhercům nadělí jeden milion korun.

2. Adventní kalendář

Emitent: Sazka
Hlavní cena: 1 000 000 Kč
Cena: 250 Kč
Výherní pravděpodobnost: 1 : 1,13

První dvojice našeho žebříčku losů má jedno společné, a to je výherní pravděpodobnost, která se velmi přibližuje k jedničce. Jak asi víte, znamená to, že vyhrává téměř každý los nebo také že je téměř zaručené, že pokud si koupíte dva losy, vyhrajete.

Prvním takovým stíracím losem je Adventní kalendář. Nám se líbí ještě z jednoho důvodu - už dlouho si říkáme, že nevíme, proč by se na každodenní adventní překvapení měly těšit jenom děti.

Na losu Adventní kalendář je jedno políčko k setření pro každý den. Na každém losu může být až patnáct výher a tou hlavní je rovný milion korun. Pro hráče si pak Sazka připravila celkem 600 tisíc výher.

1. Vánoční zlatá rybka

Emitent: Sazka
Hlavní výhra: 7 000 000 Kč
Cena: 500 Kč
Výherní pravděpodobnost: 1 : 1,00004

Že váš los vyhraje, je s Vánoční zlatou rybkou jasné na 99 %, má totiž naprosto královskou pravděpodobnost jedna ku 1,00004. Stojí sice 500 korun, jako každá správná kouzelná ryba, kterých jsou pohádky plné, neplní ale jenom jedno, nýbrž hned tři přání.

Na úvod je tu skvělá hlavní finanční výhra, kterou je 7 milionů korun. Kromě toho si s ní ale můžete setřít i auta od v Česku nejoblíbenější stáje Škoda. Na hráče pod fólií čekají Kodiaq, Octavia a Superb. Mrznou vám v Česku v zimě prsty při stírání? Možná je to šťastné znamení, že právě vám Vánoční zlatá rybka nadělí poukaz na zájezd někam, kde léto nekončí.

Právě díky téměř zaručené výhře je pak pro nás tento los nejlepší alternativou, kterou obdarovat své blízké pod vánočním stromečkem. S Vánoční zlatou rybkou totiž dáte nejen zábavu ze stírání, ale skoro jistě i radost z výhry.

Autor fotografie: Jakob Owens, Unsplash

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 836 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 115 500 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 23 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články