24. listopadu 2018

Stírací los vytáhl z koše. Pak zjistil, že vyhrál miliony

Američan Bryan Cureington má důvod pořádně si vydechnout - nejen proto, že před nedávnem jeho rodina málem přišla o los s výhrou 200 tisíc dolarů, tedy asi 4,56 milionů korun.

Hrabat se v odpadcích asi není úplně líbivá činnost, může se ale vyplatit. Z Bryana Cureingtona si členové jeho rodiny občas dělají legraci, že kontroluje odpad předtím, než ho definitivně vyhodí do popelnice.

Stejně tomu bylo i před pár týdny, kdy v koši našel už setřený stírací los. Stál deset dolarů a jiný člen rodiny ho vyhodil, protože si myslel, že nic nevyhrál. Bryan se ale ještě jednou rozhodl tiket zkontrolovat.

Nejen, že zjistil, že los není nevýherní - skrývala se na něm dokonce hlavní výhra 200 tisíc dolarů. „Myslím, že teď už se mi rodina nebude nikdy smát, až zase kontroluji odpadky,” prohlásil pětatřicetiletý Američan, když si u luisianské loterijní společnosti přebíral výhru.

Bryan Cureington ale není jediný, jehož výhra málem skončila na smetišti. Jistý Kennet McGuire požádal prodavače na benzínce, ať jeho tiket do loterie vyhodí, protože mu muž za přepážkou řekl, že mu nevyplatí ani dolar.

Hned za pár vteřin se nedorozumění vysvětlilo, když prodavač Kennetovi, řekl, že mu nemůže nic dát, protože tak vysokou výhru si musí vyzvednout v centrále loterie. Kennetův tiket měl hodnotu 50 tisíc dolarů, tedy 1,14 milionu korun.

„Manželka si ze mě od té doby tropí legraci, že jsem deset dní nosil v peněžence padesát tisíc a ani jsem to nevěděl,” smál se Kennet McGuire.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články