19. listopadu 2018

7 nejčastějších chyb, které dělají hráči loterie. Neděláte je také? (II. díl)

Pokud si myslíte, že má každý tiket stejnou šanci na výhru, jste na omylu. Kromě zvolení těch správných čísel dělá rozdíl mezi výherní a nevýherní sázenkou celá řada drobností. Zapamatujte si tyto velmi obvyklé chyby, které hráči dělají po celém světě. Jsme si jisti, že po přečtení našeho článku budete moudřejším hráčem, než dosud.

5. Nehrajete doplňkovky

Vsadit na doplňkové hry má hned dvě výhody: šance, že v nich vyhrajete, je jednak mnohem vyšší než trefit jackpot. Pokud se vám ale povede uhodnout všechna tažená čísla, bude to právě doplňkovka, která z průměrné výhry udělá desítky a možná i stovky milionů.

Doplňkových her je přitom celá řada. Třeba ve Sportce si běžně můžete vsadit Šanci, která násobí vaši výhru. Není to taky tak dlouho, co se losovala hra Stokrát 2 miliony, ve které získala hned stovka Čechů po dvou milionech korun.

Zajímavé doplňkovky ale najdete třeba i v Eurojackpotu. Obdobou Šance je tu Extra 6, zajímavými hrami jsou ale i Mega pátek a Český pátek. Ty jsou určeny pouze pro hráče z České republiky, a tudíž je tu šance na výhru velmi slušná. A o co tu můžete získat? Každý třetí pátek v měsíci je to buď čtyřkolka Land Rover Discovery, nebo dokonce luxusní byt v Praze za 13 milionů.

6. Ztratíte tiket

Velká část výher každoročně propadá i kvůli tomu, že lidé jednoduše ztrácejí své tikety.

Řešení, jak takovým situacím předcházet, jsou hned dvě. Jednak si můžete určit nějaké místo, kam si svoji sázenku budete se železnou pravděpodobností ukládat a kde ji vždycky najdete - může to být peněženka, ale také oblíbená knížka, případně úplně nejlépe trezor nebo zamykatelný šuplík.

Ještě lepší variantou je ale hrát online - pak vám totiž už nikdy žádná výhra neuteče.

7. Zapomenete si vsadit

Naše poslední rada je úplná samozřejmost, zároveň je ale tou nejdůležitější. Nevíme totiž jak vám, nám se ale velmi pravidelně stává, že když zrovna nevsadíme, padají výhry v řádech desítek milionů.

Jestli jste na tom podobně, může být opět variantou hrát online. Vsadit si totiž můžete kdykoliv a třeba i ve chvíli, kdy jsou všechny obchody zavřené. Druhou možností je předplatit si sázku hned na několik následujících slosování, což jde snad u všech loterií v Česku.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články