27. října 2018

Anglie ho zná díky titulu Ošklivec roku. Teď vyhrál 29 milionů v loterii

Třiatřicetiletý Darren Donaghey je známý po celé Británii. Ostrovní království nejdřív zaujal svojí vizáží, když vyhrál titul Ošklivec roku. Teď slaví druhé, tentokrát pozitivní vítězství. Na stíracím losu Monopoly získal hlavní výhru 1 milion liber, tedy 29 287 000 korun.

Manželka prý Darrena poslala jenom pro mléko. „Protože mi zbylo pár drobných a protože rád stírám, k nákupu jsem přibalil i los Monopoly, který mě zaujal, když jsem stál ve frontě,” řekl britskému Mirroru Darren.

Vyhlížení nového domu

Když s novináři mluvil, stále ještě úplně nevěřil tomu, že je to právě on a jeho rodina, kdo vyhráli skoro 30 milionů. „Výhra v loterii je něco, co se stává výhradně těm druhým, rozhodně ne nám,” prohlásil Donaghey.

O tom, jak s penězi naloží, už má ale naprosto jasno. „S manželkou, dcerou a synem bydlíme v domě, který má jen dvě ložnice, a tak víc prostoru potřebujeme jako sůl,” popsal Darren svoji současnou situaci. „Už si vyhlížíme větší dům, kde bude dost místa, aby mělo každé z dětí svůj pokoj,” dodává výherce.

Tučný příspěvek na charitu

Část peněz půjde také na charitu. Protože jsou Darrenovy děti postižené autismem, budou to právě organizace, které o autisty pečují nebo které nabízejí pomoc rodinám s postiženými dětmi. Nejen proto, že Donagheyovým tyto organizace podle Darrenových slov velmi pomohly, když s manželkou zjistili, že jejich děti trpí touto duševní poruchou.

Nebyla to ale výhra třiceti milionů nebo Darrenovo příkladné otcovství, které ho proslavily. Za jeho slávou totiž primárně stojí jeho vzhled. Titulky bulvárních deníků zaplnil před čtyřmi lety, když vyhrál soutěž rádia Metro s názvem Mimo tvoji ligu a získal titul Ošklivec roku.

Do soutěže se přihlásil spolu se svojí manželkou Katie, a když posluchači seznali, že právě oni dva jsou nejdokonalejší zosobnění Krásky a Zvířete, celou soutěž vyhráli.

„Cizí chlápci si myslí, že by s někým jako já určitě nemohla být.”

Ani tehdy ale Darrenovi nechyběl smysl pro humor, když jejich vítězství komentoval. „Když spolu s Katie jdeme ven, celkem často se nám stává, že se s ní cizí chlápci začnou bavit. Myslí si, že by ona rozhodně nemohla být s někým jako já,” řekl tehdy novinářům.

„I když spolu třeba jdeme jen pro jídlo do supermarketu, často nachytám jiné chlapy, jak se na mě nevěřícně koukají. A přesně vím, o čem přemýšlejí. Vzhledem k tomu, že se nám to děje už hezkých pár let, tak jsem si říkal, že máme dost solidní šanci soutěž Mimo tvoji ligu vyhrát,” prohlásil v roce 2014 Darren.

Zdroj: Mirror

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 37 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články