19. října 2018

Stejný obchod, stejný los. Během šesti měsíců vyhrála dvakrát přes milion korun

Žena z irského Wexfordu si před několika dny setřela 50 tisíc eur (1,3 milionů korun). Do centrály loterijní společnosti se přitom vrátila pouhých šest měsíců poté, co si tu přebírala stejně vysokou výhru, navíc ze stejného losu.

Trefit dvakrát za sebou hlavní výhru se Irce podařilo díky losu All Cash Platinum. A jak také prozradila, pro los si poprvé i podruhé došla do stejného obchodu ve městě Wexford, kde žije.

Během 6 měsíců trefila hlavní výhru dvakrát

„Pořád tomu nemůžu uvěřit,” řekla žena zástupcům loterijní společnosti, kteří jí předávali druhou výhru. „Z peněz, které jsem dostala před půl rokem, jsme si koupili pár věcí do domácnosti, pořád nám ale ještě dost zbylo. A teď se můžeme těšit na další tisíce eur!”

Výherkyně dále přiznala, že si od první výhry žádný stírací los nekoupila. Až tento. „Před pár dny jsem si šla do svého oblíbeného stánku koupit noviny a tehdy mě napadlo, že bych zase mohla vyzkoušet štěstěnu,” popsala žena, co druhé výhře předcházelo.

Šťastné ruce, nebo šťastné nohy?

Když doma s manželem zjistili, že opět vyhráli 1,3 milionů, dlouhé minuty prý jenom seděli a neprohodili mezi sebou ani slovo. Pak ale začali oslavovat.

„Můj manžel říká, že má šťastné ruce, protože to byl právě on, kdo obě výhry na losu All Cash Platinum setřel,” usmívá se výherkyně. „Já mu na to ale odpovídám, že spíš já mám šťastné nohy, protože právě ty mě k oběma výherním tiketům donesly.” Výherkyně na závěr upřesnila, že by se o svoji novou výhru ráda podělila s rodinou.

Nejen v Irsku, ale i u nás v Česku máme losy, na které se dají vyhrát miliony. Hlavní cenou třeba v oblíbené Černé perle je hned 1,5 milionu korun. Pokud vsadíte na Mega rentiéra, může vás už brzy hřát hlavní výhra ve výši 11 milionů korun. Tak hodně štěstí!

Zdroje: The Irish Sun, Inside Edition, Breitbart News

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články