18. října 2018

Nejen ve Sportce se vyhrává. Tihle 3 výherci to dokazují

O výhrách ve Sportce píšeme na Magazínu Loterie skoro dnes a denně a často se na naše stránky dostane i druhá domácí stálice Eurojackpot, kde se vyhrávají miliardy. Víte ale, že jsou i další hry, kde na vás čekají skutečně šťavnaté výhry?

Své o tom vědí i tři výherci z našich příběhů níže. Jednou z nich je žena ze Zlínska, která si poprvé zahrála online a už za patnáct minut byla bohatší o 400 tisíc. Jiný rekordman zase šestnáct vsazených korun proměnil na skoro čtvrt milionu. Čtěte dál a zjistěte, ve kterých hrách se vyhrává.

Za 16 korun vyhrál 248 tisíc

Loterie Korunka je oblíbená zvlášť díky své obrovské variabilitě, kterou nabízí. A také díky skutečnosti, že si můžete podat sázku za pár korun, a pokud máte štěstí, vyhrajete statisíce. Vyprávět by mohl Korunkář z Příboru v okrese Nový Jičín na Moravě.

Na tiket Korunky Kombi si tipnul jen pět čísel ze šesti a k tomu si vsadil na trojice, čtveřice i pětice. A protože trefil všech pět čísel, pouhých šestnáct korun, které do hry investoval, mu zajistilo výhru 248 tisíc korun.

Korunku si můžete vsadit na jakékoliv pobočce Tipsportu a CHANCE anebo už nějakou dobu také online na tomto odkazu. A kdoví, třeba i vy z pár vsazených korun vytvoříte stovky tisíc.

První online hra v životě jí přihrála 400 tisíc

Takové štěstí bychom upřímně chtěli také mít. Jistá žena ze Zlínska přišla na stránky Sazky jen proto, aby se zaregistrovala. Protože jí ale proces zabral o dost míň času, než čekala, rozhodla se, že si rovnou i vsadí.

Její první volbou byly Rychlé kačky, nová online hra, kde se každou minutu hraje až o dva miliony. Vsadila si celkem třikrát, ale výhra ji tentokrát minula. Proto zkusila jinou rychlovku Keno a vsadila si i Sportku.

Pak si nejspíš řekla, že už bylo sázení dost a stránky Sazky chtěla opustit. Nakonec se ale rozhodla vsadit si ještě jednou Rychlé kačky. A dobře udělala! Už po pár vteřinách jí z počítače začala hrát vítězná fanfára a Zlíňanka zjistila, že je bohatší o 400 tisíc korun.

Co je na tom celém skvělé, je fakt, že už pár minut po výhře měla peníze převedené na svém bankovním účtu. Rychlé kačky najdete na tomhle odkazu.

Euromiliony přinesly sázejícímu skoro 900 tisíc

Online si dneska můžete zahrát celou řadu loterií a Euromiliony od Sazky nejsou výjimkou. Obrovské štěstí měl hráč, který sázel na tah v sobotu, 29. září. V této hře se vybírá nejdřív sedm čísel z pětatřiceti v prvním osudí, a pak jedno číslo z pěti v druhém osudí.

Protože sázející uhodl hned šest tažených míčků, náležela mu výhra ve druhém pořadí ve výši 896 521 korun. Euromiliony si můžete vsadit tady.


Zdroj: Loterie Korunka, Sazka svět, Euromiliony, autor fotografie: Candice Picard, Unsplash

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články