21. září 2018

Dobrý skutek zajistil muži výhru 1,1 milionů

Na začátku byl dobrý skutek otce malé holčičky. Stejný muž je na konci našeho příběhu bohatší o padesát tisíc dolarů, tedy v přepočtu o víc než 1,1 milionů korun.

Tou trasou procházel Američan Todd Howard skoro každý týden. S dcerou mají tradici, že chodí každou sobotu na zmrzlinu. Před jejich oblíbenou cukrárnou ale vždy míjeli rozbité zábradlí.

Zábradlí Todda už nějakou dobu štvalo, vždyť na zmrzlinu chodí hlavně děti, které by se mohly zranit. A tak jednu srpnovou sobotu, když se opět chystal na pravidelnou procházku, přibalil do batohu i nářadí.

„Říkal jsem si, že to zábradlí prostě spravím, abych už nemusel mít strach, že se mé holčičce nebo komukoliv jinému něco stane. Když jsem práci dodělal, majitel podniku nám jako poděkování dal zmrzlinu zdarma,” popisoval Todd.

„Zadarmo jsem snad ještě nikdy nic nedostal, a tak mě to celkem dojalo. Říkal jsem si, že je to skoro stejně skvělé jako vyhrát v loterii,” řekl mladý tatínek.

Proto si řekl, že když má ten den takové štěstí, zkusí ho ještě poškádlit a zajde si do obchodu pro tiket loterie Powerball. A dobře udělal - v nejbližším slosování trefil nejen čtyři tažené míčky, ale ještě doplňkové číslo s názvem Powerball. Vyhrál tak padesát tisíc dolarů.

Z peněz, které už brzy dostane, splatí Todd Howard své dluhy a říká, že díky loterii mu ze života zmizí spousta stresu.

„V Powerballu padají obrovské jackpoty, a tak možná moji výhru někdo považuje za pár dolarů,” dodal výherce. „Mně ale vyhrané peníze opravdu pomůžou a změní mi život k lepšímu.”

Zdroj: NBC

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články