14. září 2018

Díky losu za stovku vyhrála skoro 2 miliony

Zákaznice, se kterou stála ve frontě na pumpě, zajistila Američance Ashley Donigan výhru 77 777 dolarů (1,72 milionů korun).

Zatímco mladá Ashley čekala na čerpací stanici, aby si před prací koupila něco k pití, všimla si jiné zákaznice. Ta stála o několik lidí před ní a k nákupu si přidala pár stíracích losů.

Energy drink a los k tomu

Ashley se nápad zalíbil. Ačkoliv to běžně nedělala, jeden los s názvem Šťastné sedmičky také koupila. Vždyť stál jen pět dolarů, tedy asi 111 korun.

Po cestě do práce na tiket zapomněla a vzpomněla si na něj až doma. V obýváku se dala do stírání a nestačila se divit. Zjistila totiž, že je novou majitelkou hlavní výhry, kterou losy Šťastná sedmička nabízejí: 77 777 dolarů!

„Jak jsem stírala, tak se mi nejdřív ukázala výhra pět tisíc dolarů, z čehož jsem byla úplně v šoku,” řekla loterijní společnosti ze státu Missouri Američanka. „Celá fólie ale ještě z losu nebyla pryč, a tak jsem stírala dál. Když jsem objevila další výhru, byla jsem tak u vytržení, že jsem si nedokázala obě částky sečíst. Trochu se za to stydím, ale musím přiznat, že jsem použila kalkulačku, abych zjistila, kolik jsem vyhrála,” popsala Ashley.

Výhra splatí úvěr a splní jeden velký sen

„Volala jsem hned jednomu kolegovi z práce a ten si podle toho, jak jsem řvala, myslel, že se mi právě stala nějaká vážná dopravní nehoda,” smála se výherkyně.

Ashley Donigan plánuje, že část peněz půjde na splacení studentské půjčky. A také si splní jeden velký sen: koupí si lístky na zápas svého nejoblíbenějšího fotbalového týmu Kansas City Chiefs.

Nejen v Americe, ale i u nás si můžete setřít velmi zajímavé výhry, a to nejen v papírové podobě, ale i přes internet. Online losy nabízí společnost Sazka a třeba v Černých perlách za 80 korun můžete vyhrát až 2 miliony. Všechny online losy od Sazky najdete na tomto odkazu.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články