20. srpna 2018

Kaliforňan si setřel miliony, jeho přítelkyně pak vyhrála v loterii

Dva zamilovaní lidé vyhráli dva jackpoty, a stačil jim k tomu jen jediný tiket.

Američan Fred Bastardo z kalifornského Hanfordu je odjakživa vášnivý hráč. Ten den, kdy vyhrál skutečné bohatství, si šel jako mnohokrát předtím koupit do obchodu los.

V trafice ho rovnou setřel, a bohužel nevyhrál stejně jako na druhý a třetí stírací los, které si hned potom koupil. „Neodejdu, dokud si nekoupím výherní los,” řekl Fred tvrdohlavě prodavači.

Jenže ani čtvrtý zakoupený los nevyhrál. Bastardo si koupil ještě jeden za deset dolarů (asi 226 korun). Kuráž už ho v tu chvíli ale evidentně začala přecházet. Proto prodavači řekl, že jestli ani tentokrát nevyhraje, bude muset své štěstí zkusit zase někdy jindy.

Když setřel fólii, zůstal prý na pár minut jako přikovaný. V momentě, kdy třesoucí se rukou podal los prodavači, aby jeho domněnku ověřil, terminál začal hrát vítěznou fanfáru a Fred Bastardo se pomalu začal “smiřovat” se skutečností, že právě vyhrál 750 tisíc dolarů (bezmála 17 milionů korun).

Teprve tady ale celá zábava začíná.

Fred Bastardo jel spolu se svojí přítelkyní do centrály loterní společnosti, aby si výhru vyzvedl. Po cestě ale na odpočívadle zastavil s tím, že si potřebuje vážně promluvit.

„Krve by se ve mně v tu chvíli nedořezal,” přiznala poté mladá žena. „Říkala jsem si, že jsou noviny plné případů výherců v loterii, kteří se rozešli se svými dlouholetými přítelkyněmi, a teď to čeká i mě.”

Nic takového se ale nestalo. Bastardo ji donutil zastavit, protože ji chtěl požádat o velmi důležitou věc: o její ruku! „Jsme šťastní, že můžeme potvrdit, že je to skutečně tak a že jsou nyní Fred Bastardo se svou přítelkyní zasnoubeni,” řekli zástupci loterijní společnosti.

Jeho přítelkyně k tomu na závěr dodala, že je pro ni žádost o ruku snad ještě lepší zpráva než tak krásná výhra ze stíracího losu, jakou její snoubenec právě získal.

Nejen v Americe se v losech hraje o miliony, i u nás si můžete setřít úžasnou odměnu. Třeba v takových Briliantech je hlavní výhrou 15 milionů. V Mega rentiérovi se zase hraje o 5 milionů hned na ruku a sto tisíc korun měsíčně na následujících pět let.

Zdroj: The Fresno Bee

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články