15. srpna 2018

Američan se řídil radou z čínské sušenky štěstí a vyhrál miliony

Upečená moudrost dovedla obyvatele Washingtonu k výhře 125 tisíc dolarů, tedy víc než 2,82 milionů korun.

Možná se to stalo i vám: když dojíte oběd v čínské restauraci, někde vám na stole přistane sklenka sladkého švestkového vína. Jinde jako drobnou pozornost dostanete čínskou sušenku štěstí. Jde o malý koláček, ve kterém je zapečený vzkaz. Často se jedná buď o citát, nebo nějakou radu.

Rada nad zlato

Jistý obyvatel amerického Washingtonu od obsluhy dostal hned tři šťastné sušenky. Když je dojedl a přečetl si vzkazy, překvapilo ho, že hned dva z nich zněly stejně: „Jeden říkal kup si tiket do loterie a druhý zase, že se má finanční situace už brzy zlepší,” prozradil muž zástupcům loterní společnosti.

Američan přiznal, že vzkazy pochopil jako hlas shůry, a tak si hned v jednom obchodě se smíšeným zbožím tiket skutečně koupil. Když ho po slosování zkontroloval, měl radost - myslel si totiž, že vyhrál 125 dolarů (asi 2 826 korun).

Pak se ale podíval pořádně a zjistil, že se šeredně zmýlil. Nevyhrál totiž jen 125 dolarů, ale hned 125 tisíc dolarů! „Nikdy bych si nepomyslel, že se mi den otočí vzhůru nohama jenom díky čínské sušence štěstí,” podivoval se výherce.

Oslava ve stylové sushi restauraci

Zástupci loterie také prozradili, že se těší, až svoji výhru oslaví nad talířem toho nejlepšího sushi, které ve městě sežene.

Jestli už taky brzy chcete oslavovat, je potřeba, abyste buď pravidelně navštěvovali některou z čínských restaurací, která rozdává sušenky štěstí, nebo se odvázali a i bez „pečené rady” si vsadili.

Protože se ve Sportce zrovna hraje doplňkovka Stokrát 2 miliony, je i bez sušenek štěstí šance na výhru dost vysoká. V Česku totiž s každým slosováním přibývá pět nových dvoumilionářů. Sázejte Sportku online na tomto odkazu.

Zdroj: WFZ

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 2 294 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 279 700 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články