15. července 2018

Veterinář vyhrál díky doplňkové hře 45 milionů

Veterinář je díky loterii bohatší o 45 milionů, své čtyřnohé pacienty ale opustit nehodlá.

Výhercem pohádkové sumy je sedmapadesátiletý Američan Anthony Colligan. Šťastný tiket loterie Powerball si koupil v obchodě se smíšeným zbožím v městečku Grand Coteau ve státě Luisiana. Podle svých slov se tam někdy zastaví, aby si koupil něco pití, číselné hry ho ale v minulosti moc netáhly.

Přinesla mu výhru šťastná prodejna?

Sázet začal až tehdy, když loni v prosinci ten samý obchod prodal sázenku, díky které získal výherce bezmála 8 milionů korun. „Od té doby jsem si občas vsadil, za vášnivého hráče se ale určitě nepovažuji,” prozradil americkému tisku Anthony Colligan.

Na tiket, který si na konci května koupil, prý skoro zapomněl. Poté, co padla výhra 2 miliony dolarů (asi 44,6 milionů korun), ho ale jeho snoubenka donutila, aby si sázenku zkontroloval. A nemohl uvěřit svým očím: tentokrát to byl totiž právě on, kdo se díky loterii stal dolarovým milionářem.

Čtyřnohé pacienty kvůli výhře neopustí

Do centrály sázkové společnosti si výhru přišel na začátku července vyzvednout se svojí snoubenkou. A už tehdy také přesně věděl, jak s penězi naloží. Většinu jich hodlá rozumně investovat, aby se mu bohatství úročilo. Také na extravagantní přání ale možná zbyde prostor.

Žádné velké změny ale sympatický veterinář ve svém životě neplánuje a svoji práci na zvířecí klinice také měnit nehodlá. „Miluji své čtyřnohé klienty i jejich majitele a s kolegy máme v práci skvělé vztahy,” řekl Američan. „Skončit bych prostě nemohl. Občas se mi dokonce v neděli stává, že jsem smutný, protože jsem doma, a ne v práci,” dodal Colligan.

Doplňková hra veterinářovo bohatství zdvojnásobila

23. května, kdy Anthony Colligan v Powerballu vyhrál, byla tažena čísla 16, 29, 23, 45 a 56 s tím, že speciální číslo Powerballu bylo 25. Veterinář uhodl všechna čísla kromě toho speciálního, a tak mu měla náležet výhra jeden milion dolarů. Protože si ale vsadil i doplňkovou hru Power Play, získal dvojnásobnou sumu.

Doplňkové hry nejsou populární jen v Americe, ale i u nás, v Česku. Miliony navíc na vás čekají třeba díky Šanci ve Sportce. Když už jsme u české loterní královny, za zmínku stojí také fakt, že se Superjackpot Sportky právě vyšplhal na fantastických 262,6 milionů.

Už máte svůj tiket vsazený? Jestli ne, můžete to udělat online a na tiketu rozhodně nezapomeňte ani na Šanci. Protože kdo ví, třeba se na vás už brzy usměje stejné štěstí jako na amerického veterináře.

Zdroj: KATC

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články