13. června 2018

Nejdřív mu shořel dům, pak vyhrál v loterii pohádkové bohatství

Bill Pendergast dával své poslední dva roky života veškerou energii do rekonstrukce rodinného domu, který mu zničil přírodní požár. Díky kanadské loterii Atlantic Lotto je teď ale bohatší o v přepočtu skoro 17 milionů. Proto mu teď začínají o dost příjemnější starosti než doteď, kdy kvůli stavbě musel obracet v ruce každý cent.

Padesátiletý Pendergast výherní tiket zakoupil po cestě za svým nemocným otcem. „Když jsem za tátou jel do nemocnice, zavolal mi a poprosil mě, abych mu přivezl pořádně vychlazenou limonádu,” řekl kanadské loterii výherce.

Limonáda a tiket k tomu

Spolu s plechovkou koupil Bill i sázenku do hry Lotto 6/49, kde se stejně jako třeba ve Sportce losuje šest čísel z 49. Zaplatil za ni 3 kanadské dolary, tedy asi 50 korun.

Na tiket hráč poté zapomněl. Nákup mu druhý den ale připomněla teta, která v televizi viděla, že někdo vyhrál hned jeden milion kanadských dolarů. Když si Bill zkontroloval čísla, zjistil, že je šťastlivcem právě on.

Nový dům a před garáží luxusní sporťák

„Jako první jsem zprávu zavolal své manželce Carrie, která se za mnou okamžitě vypravila,” popsal Pendergast. „Pořád tomu ale nemůžeme uvěřit, je to jako sen,” dodal šťastný výherce.

Část peněz plánuje nový milionář použít na rekonstrukci a vybavení domu, díky výhře si ale také může splnit svůj obrovský sen.

„Vždycky jsem toužil po Mustangu a teď mi konečně jeden bude stát před domem. Tím jsem si stoprocentně jistý,” řekl Pendergast.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 255 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 42 100 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 10 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články