28. května 2018

Klikař roku: Díky dvěma výhrám v jednom týdnu získal Australan 40 milionů

Protinožec je nyní bohatší o 2,5 milionů australských dolarů (přes 40 milionů korun). Nemůže za to ale jen jedna výhra, byly totiž hned dvě a navíc v jednom týdnu.

„Tohle je naprosto neuvěřitelné!” byla první věta, kterou řekl, když mu z loterie zavolali, že opět vyhrál.

Nulová šance je slabý výraz

Zástupci loterní společnosti s ním museli souhlasit. Už pravděpodobnost, že v australské loterii vyhrajete hlavní cenu, je totiž pouhých 1 : 1,845 milionům.

„Občas se stane, že někdo vyhraje dvakrát za život velkou sumu, nikoho takového, kdo by to stihl během jednoho týdne, ale neznáme,” řekl agentuře AFP mluvčí loterie NSW Lotteries Matt Hart.

23,5 milionů v sobotu, 16,5 v pondělí

Podle mluvčího loterie jde o čtyřicátníka z předměstí Sydney s názvem Bondi, kde se nachází i světoznámá pláž.

Jeho první výhra přišla v neděli 12. května, kdy díky systémové sázce nezískal jen výhru v prvním pořadí, ale i další drobné ceny, v přepočtu celkem 23,5 milionů korun.

Přečtěte si také, jak díky systémovým sázkám zvýšit svoji šanci na výhru až 500x.

Tady to ale rozhodně neskončilo. Čtyřicátník, jehož identita zatím nebyla odhalena, si totiž okamžitě vsadil znovu. A hned v pondělním losování také vyhrál, tentokrát 16,5 milionů korun. Dohromady si tedy přišel na 40 milionů.

Investice do nemovitostí i chalupa na Bondi Beach

Své peníze chce čerstvý milionář rozumně investovat do nákupu nemovitostí v samotném Sydney a rád by si také pořídil několik víkendových chalup, které bude moct pronajímat. A protože jsme v Austrálii a výherce rád surfuje, chalupu by rád měl třeba právě na vyhlášené pláži Bondi či na neméně prestižním Zlatém pobřeží.

Poradit jiným, jak takto fenomenální úspěch zopakovat, ale Australan podle svých slov nedokáže. „O tipy, jak vyhrát, bych se rád podělil, žádné racionální vysvětlení mě ale nenapadá. Takže si říkám, že někdo tam nahoře nade mnou držel ochrannou ruku, a to hned nadvakrát,” podal nadpozemské vysvětlení muž.

Na závěr prozradil, že sázet teď rozhodně nepřestane, právě naopak. „Protože kdoví, třeba na mě můj anděl strážný dohlédne i napotřetí.”

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články