12. dubna 2018

Řidičák nemá, s výhrou 30 milionů ale měl jasno - nákup luxusního auta

Jednadvacetiletému Alexovi Bestovi se podařil pohádkový vstup do dospělosti. Při nákupu potravin si koupil tiket do loterie a hned druhý den zjistil, že v loterii EuroMillions vyhrál rovný milion liber - téměř 30 milionů korun… O tom, jak s výhrou naloží, měl britský student hned jasno.

„Je to nejlepší pocit na světě, když víte, že jste milionářem,” prozradil britskému listu Mirror.

První, o čem absolvent univerzity mluvil, je nákup nového vozu. Ve svém výherním opojení si vybral luxusní vůz Aston Martin. Jeho plán má ale drobnou trhlinu: nevlastní totiž řidičské oprávnění.

„Kolik lidí může říct, že jejich první auto byl Aston Martin?”

Jak výherce nakonec rozumně konstatoval, nákup zatím odloží. Jiné auto ale nechce. „Kolik mladých lidí může říct, že si jako první vůz koupili právě Aston Martin?” svěřil se Alex Best s úsměvem deníku Mirror.

Poté, co mladíka přešla prvotní euforie a začal přemýšlet s čistou hlavou, část výhry použil na splacení své studentské půjčky. Odborníci mu postup schvalují. Čerstvým výhercům totiž doporučují, aby jako první zaplatili právě veškeré dluhy a do budoucnosti vykročili s čistým štítem.

Mladý muž z hrabství Durham pak plánuje, že část výhry použije na cestování a také na splnění svého velkého snu, kterým je práce v hudebním průmyslu.

„V práci jsem ale dal výpověď a doufám, že brzy začnu jezdit na turné s nejznámějšími kapelami, nebo budu pracovat pro nějaký prestižní hudební festival,” přiblížil své plány Alex.

Milionářem díky doplňkové hře

Alex nejdřív zjistil, že všechna čísla neuhodl a přišlo zklamání. Naštěstí ale zkontroloval i kód sázenky, na který se vztahuje tamní doplňková hra. Ta ve slosování garantuje výhru 1 milion liber hned dvěma šťastlivcům. S překvapením zjistil, že jedním z nich je právě on.

Doplňkové hry jsou populární i u nás, v Česku. Kód ze sázenky vstupuje do hry ve Sportce nebo Korunce, kde se hraje o věcné výhry - třeba o luxusní automobily nebo skútry. S Eurojackpotem zase můžete vyhrát Cestu kolem světa za půl milionu korun. Vsadit si můžete i online na tomto odkazu.

Top 3 jackpoty v Česku

  • 1 895 000 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 2 112 600 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+
  • 3 12 300 000 Kč
    Vsaďte si Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Nejčtenější články