Číselné loterie

  Šťastných 10

  Šťastných 10 je další oblíbenou hrou ze stáje společnosti Sazka. Hlavním důvodem je skutečnost, že je jednou z nejvariabilnějších her na českém trhu. Váš vklad může být jen 10 korun, pokud ale máte dost štěstí, hrajete o miliony. Hráči se mohou zúčastnit hned 2 slosování každý den a sázení si zpestřit i doplňkovými hrami Šance milion a Královská hra.

  Pravidla hry

  Ve hře Šťastných 10 se vybírá 1 - 10 čísel z 80, losuje se celkem 20 čísel. Hráči můžou na sázence vyplnit až 4 sloupce. U každého z nich vybírají výši vkladu, minimum je 10 Kč, maximum 200 Kč. Výši výhry zvyšuje účast v některé z doplňkových her, jimiž jsou Královská hra a šance milion.

  Výše výhry závisí na počtu uhodnutých čísel a každé výherní pořadí má svůj koeficient, kterým se vynásobí váš vklad do hry. Pokud navíc vsadíte na 6 a více čísel, a žádné neuhádnete, celý vklad do hry vám Sazka vrátí.

  Maximální výhra ve hře Šťastných 10 pro pořadí s 10 uhodnutými čísly je 80 000 000 Kč, pro ostatní pořadí je 40 000 000 Kč.  Hrajete-li také Královskou hru a trefíte-li Královské číslo, vzrůstá maximální výhra pro deset uhodnutých čísel na 100 000 000 Kč, pro ostatní pořadí pak na 60 000 000 Kč.

  Doplňková hra Královská hra

  První ze všech 20 losovaných čísel je Královské číslo. Pokud se Královské hry zúčastníte a toto číslo je mezi vašimi tipy, váš výherní koeficient bude ještě vyšší než při hraní samotných Šťastných 10. Královskou hru můžete zvolit jak u jednoho sloupce, tak i u všech, v každém sloupci se zaškrtává zvlášť.

  Doplňková hra Šance milion

  O výhře rozhoduje sériové číslo vaší sázenky a pokud se zúčastníte, výhra je zase vyšší.

  Úplné informace o výši výher i konkrétních koeficientech včetně násobků za doplňkové hry jsou k dispozici na stránkách Sazky zde.

  Kompletní pravidla hry Šťastných 10 naleznete na následujícím odkazu.

  Kolik stojí sázka?

  Výška vkladu na 1 sloupec se pohybuje od 10 do 200 Kč, na jedné sázence jsou 4 sloupce.

  1 sloupec: 10 - 200 Kč
  4 sloupce: 40 - 800 Kč
  Královská hra: zdvojnásobuje vklad u zaškrtnutého sloupce
  Hra Šance milion: 10 Kč
  Maximální cena (plný tiket s maximálními vklady ve všech sloupcích vč. obou doplňkových her): 1.610 Kč

  Losování

  Losuje se dvakrát denně, a to vždy ve 12:00 a 20:00 hodin, výsledky jsou zveřejňovány zhruba 30 minut po slosování.

  Kde a jak vsadit

  Hru Šťastných 10 si můžete vsadit na prodejnách, které mají terminál Sazky. Téměř 7.400 terminálů je umístěných ve většině trafik, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde). Tiket lze rovněž podat i na pokladnách supermarketů Tesco a COOP. Šťastných 10 najdete i na internetu na tomto odkazu.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Šťastných 10 si můžete vsadit na jakémkoliv terminálu Sazky a na terminálech se vyplácí i výhry. Podmínky se liší podle výše výhry.

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky.
  o 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky.

  Je to legální a bezpečné?

  Provozovatel hry Šťastných 10, společnost Sazka, má u Světové loterijní asociace (WLA)  jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty.

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Eurojackpot

  Číselná loterie Eurojackpot je nejjednodušší způsob, jak vstoupit do klubu miliardářů. Na svém kontě jich má už víc než 20 a minimální garantovaný jackpot je 10 milionů eur, což v přepočtu dělá přes 260 milionů korun. Maximální výhra je pak až 90 milionů eur, v českých korunách téměř 2,4 miliardy. V současnosti se Eurojackpot hraje v 17 zemích Evropy (v Česku je prostřednictvím Sazky od 4. října 2014), a to je důvod, proč jackpot může vyrůst do závratných výšin za velmi krátkou dobu.

  Pravidla hry

  Tipujete čísla pro dvě osudí - 5 čísel z 50 a 2 z 10. Abyste měli šanci vyhrát celý jackpot, musíte správně zaškrtnout všech 7 čísel. V této hře však pro hlavní výhru nemusíte vsadit celý tiket, stačí jeden sloupec, tedy 5 čísel v prvním a 2 čísla ve druhém osudí. Celkem je 12 výherních pořadí, které se odvíjejí podle počtu uhodnutých čísel. Na jednom tiketu je možné vsadit až 6 sloupců, přičemž můžete zaškrtnout jak vaše oblíbená čísla, tak vybrat možnost náhodný tip, kde za vás čísla vybírá počítač. Stejná čísla si můžete předplatit až na 6 kol Eurojackpotu. Vsadit můžete i systémovou sázku.

  Doplňkové hry

  1. Extra 6

  Stejně jako u Šance ve Sportce jde o bonusovou hru, která zvyšuje výhru. Lze ji vsadit pouze k sázce Eurojackpotu, samostatně se hrát nedá. V Extra 6 zapojíte do hry i sériové číslo sázenky a vyhrát můžete už za 1 shodné sériové číslo. Pokud navíc uhádnete všech 6 čísel, svou výhru zvýšíte o 2 miliony korun.

  2. Mega pátek a Český pátek

  Výhry těchto třech doplňkovek jsou vypláceny z Fondu Doplňkových her Eurojackpotu, který vzniká z kurzového rozdílu mezi 30 Kč a kurzem €/Kč v den slosování. Losují se vždy třetí pátek v měsíci a jsou určeny pouze českým hráčům Eurojackpotu, šance na výhru je tak mnohonásobně vyšší než třeba v připadě získání hlavní ceny této loterie. Ve hře Mega pátek se losuje výherce SUV Land Rover Discovery, ve hře Český pátek je pak cenou byt za 13 milionů korun. Podmínkou ve hře je podání tiketu v hodnotě minimálně 400 Kč. Více o těchto doplňkovách (včetně termínů slosování a jednotlivých cen) najdete na tomto odkazu.

   

  Kolik stojí sázka?

  1 sloupec: 60 Kč
  Doplňková hra Extra 6: 40 Kč
  Plný tiket (6 sloupců a doplňková hra Extra 6): 400 Kč

  Losování

  Eurojackpot se losuje každý pátek, a to ve finských Helsinkách vždy mezi 20:00 a 21:00 hodinou místního času, tedy v ČR o hodinu dříve. Hráči si můžou vsadit kdykoliv, v den losování je ale uzávěrka v 19:00 hodin. Výsledky lze zkontrolovat na internetu na stránkách Sazky zde, přes mobilní aplikaci nebo se můžete registrovat k zasílání výsledků mailem.

  Kde a jak vsadit

  Stejně jako u nás nejoblíbenější Sportku, i Eurojackpot si můžete vsadit jak na prodejnách, tak online. Téměř 7.400 terminálů je umístěných skoro ve všech trafikách, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde). Eurojackpot si také můžete vsadit na pokladnách supermarketů Tesco či COOP. Online se dá sázet na tomto odkazu, předtím je potřeba registrace na stránkách Sazky. Ta by neměla zabrat víc než 5 minut.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Podmínky se liší pro sázející, kteří sázku podají přes internet, a pro ty, kteří si vsadí na terminálu v některém z kamenných prodejních míst. Dalším rozhodujícím prvkem je pak částka, kterou si chcete za den, případně za týden vybrat.

  Online sázky:

  Do 5.000 Kč za den: v jakémkoliv prodejním místě Sazky nebo bezhotovostním způsobem.
  Do 500.000 Kč za týden: výběr peněz lze provádět pouze bezhotovostně.
  Nad 500.000 Kč: řeší individuálně kontaktní centrum na tomto odkazu.

  Sázky na prodejnách:

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky.
  Do 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky.

  Je to legální a bezpečné?

  Společnost Sazka, která mimo jiné provozuje i Eurojackpot, má u Světové loterijní asociace (WLA)  jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty.

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Euromiliony

  Euromiliony je další z oblíbených číselných loterií od společnosti Sazka. Vybírá se celkem 8 čísel a jackpot může dosáhnout až 150 milionů korun. Euromiliony mají celkem 10 výherních pořadí a 2 doplňkové hry, jimiž jsou Druhá šance a Eurošance.

  Pravidla hry

  Ve sloupečku prvního osudí se zaškrtává 7 čísel z 35. Ve sloupci druhého osudí vybíráte 1 číslo z 5. Hráči volí buď svá šťastná čísla, anebo náhodný tip, kdy místo nich čísla náhodně vybírá počítač. Na každém tiketu je celkem 9 sloupců.

  I v této hře je možnost Systémové sázky, která výrazně zvyšuje šance na výhru. Funguje tak, že do prvního sloupce hráč vyplní 8 - 13 čísel, do druhého sloupce 1 - 5 čísel, ostatní sloupce zůstávají prázdné. Systém pak dopočítává všechny možné kombinace, které z hráčem vybraných čísel lze zvolit. Každou sázenku pak lze předplatit až na 16 následujících slosování.

  Euromiliony mají celkem 10 výherních pořadí. Průměrná výhra za uhodnutých 7 + 1 čísel je přes 90 milionů, ve druhém pořadí za 7 správně tipovaných čísel je pak přes 5 milionů. Při uhodnutých 5 číslech hry Eurošance se výhra zvyšuje o půl milionu, Druhá šance pak zvyšuje výhru o 20 tisíc za každý vsazený sloupec na tiketu.

  Doplňková hra Eurošance

  Za 30 Kč hráč zvyšuje šanci na výhru tím, že do hry vstoupí i sériové číslo jeho tiketu.

  Doplňková hra Druhá šance

  Tato hra je zdarma a účast pro hráče Euromilionů je automatická. Do hry Druhá šance jsou zařazeny všechny vyplněné tikety, hra je ale aktivní pouze v období, kdy je naplněný fond Druhé šance. Tento stav nastává v momentě, kdy se překročí 150 milionů v jackpotu hlavní hry. Provozovatel poté převede rozdíl nad 120 milionů do fondu Druhé šance, a tato doplňková hra pak probíhá až do doby, kdy fond klesne pod hranici 1 milion korun.

  Kolik stojí sázka?

  1 sloupec: 30 Kč

  Doplňková hra Eurošnce: 30 Kč

  Doplňková hra Druhá šance: zdarma k vyplněnému tiketu

  Plný tiket (9 sloupců + hra EuroŠance): 300 Kč

  Losování

  Euromiliony se losují vždy dvakrát týdně, a to v úterý a sobotu. Slosování probíhá ve dvou osudích.

  Kde a jak vsadit

  I Euromiliony si můžete vsadit jak na prodejnách, tak online. Téměř 7.400 terminálů je umístěných skoro ve všech trafikách, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde). Euromiliony si také můžete vsadit na pokladnách supermarketů Tesco či COOP. Online se dá sázet na tomto odkazu, předtím je potřeba registrace na stránkách Sazky. Ta by neměla zabrat víc než 5 minut.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Podmínky se liší pro sázející, kteří sázku podají přes internet, a pro ty, kteří si vsadí na terminálu v některém z kamenných prodejních míst. Dalším rozhodujícím prvkem je pak částka, kterou si chcete za den, případně za týden vybrat.

  Online sázky:

  Do 5.000 Kč za den: v jakémkoliv prodejním místě Sazky nebo bezhotovostním způsobem.
  Do 500.000 Kč za týden: výběr peněz lze provádět pouze bezhotovostně.
  Nad 500.000 Kč: řeší individuálně kontaktní centrum na tomto odkazu.

  Sázky na prodejnách:

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky.
  Do 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky.

  Je to legální a bezpečné?

  Společnost Sazka, která mimo jiné provozuje i Euromiliony, má u Světové loterijní asociace (WLA) jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty.

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Kameny

  Další rychlou hrou, která vás může vyjít jenom na pár korun, jsou Kameny. Ty se losují jednou za 5 minut , a tak máte každý den hned 271 šancí vyhrát až 2,5 milionu korun. Kameny si zatím zahrajete jen na prodejnách s terminálem Sazky, nikoliv na internetu. Protože ale terminály najdete už třeba i v kavárnách, můžete, podobně jako naši sousedé z jihu Evropy, spojit příjemné posezení s přáteli s trochou toho hráčského napětí.

  Pravidla hry

  Na tiketu jsou čtyři hrací pole. V každém z nich tipujete součet hodnot, který padne na šesti hracích kamenech, a součet těchto hodnot. Pokud budou například vylosovaná čísla 1, 2, 3, 4, 5 a 6, je jejich součet a výherní číslo zároveň 21. Tipujete ale také kombinace losovaného šestičíslí, označené slovem:

  Šestice: všech 6 číslic v šestičíslí je stejných.
  Pětice: 5 číslic v šestičíslí je stejných, zbylé číslo je jiné.
  Čtveřice: 4 číslice jsou stejné, 2 jiné.
  2x trojice: V šestičíslí jsou dvě trojice stejných číslic.
  3x dvojice: V šestičíslí jsou tři dvojice stejných číslic.
  1;2;3;4;5;6: Každá číslice v šestičíslí je jiná.
  Jedničky - šestky: Všechny číslice v šestičíslí jsou stejné.
  2;4;6: V šestičíslí jsou pouze sudá čísla.
  1;3;5: V šestičíslí jsou pouze lichá čísla.
  1;2;3: V šestičíslí jsou pouze čísla 1 až 3.
  4;5;6: V šestičíslí jsou pouze čísla 4 až 6.

  V jednom hracím poli můžete zároveň tipovat více čísel a kombinací čísel. Stačí, když na tiketu křížkem označíte políčko „M” (Multi sázka). Cena sázky začíná na 5 korunách s tím, že vsadit si můžete až na 34 po sobě jdoucích slosování.

  Tiket si podáte na jednom z více než sedmi tisíc prodejních míst s terminálem Sazky. To nejbližší najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

  Kolik stojí sázka

  Cena jedné sázky je pro jedno označení kombinace minimálně 5 Kč, maximálně 100 Kč. Pokud označíte multi sázku, vztahuje se výše sázky ke každé jednotlivé sázce. Pro každé herní pole ale můžete zvolit jinou částku. Cena tiketu se pak odvozuje od součtu částek na jedno slosování, případně se ještě násobí počtem slosování v momentě, kdy si tiket předplatíte na víc tahů.

  Losování

  Kameny se losují každých 5 minut s výjimkou času, potřebného k údržbě systému, a to od 24:00 do 01:15. Každý den tak máte 271 šancí vyhrát.

  Kde a jak vsadit

  Sázky na prodejnách

  Hru Kameny si můžete vsadit na prodejnách, které mají terminál Sazky. Téměř 7.400 terminálů je umístěných ve většině trafik, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde).

  Sázky online

  Kameny lze vsadit také online, ať už na webu společnosti Sazka nebo ve stejnojmenné mobilní aplikaci. Každý den máte 271x šanci vyhrát až 2 500 000 Kč. Výhra se vám připíše na váš online účet, odkud si ji můžete nechat poslat na svůj bankovní účet. 

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Stejně jako podání tiketu, i přebírání výher probíhá v obchodech s terminálem. Podmínky se liší podle výše výhry:

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky. Tu nejbližší najdete na tomto odkazu.
  Do 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě. Mapa s prodejnami je tady.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky. Klikněte pro jejich seznam na tento odkaz.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky. Všechny kontaktní údaje jsou tady.

  Je to legální a bezpečné?

  Provozovatel hry Keno, společnost Sazka, má u Světové loterijní asociace (WLA)  jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty:

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Kasička

  Kasička ze stáje společnosti Sazka se dá hrát na terminálech i online a hráči mají dvakrát denně šanci vyhrát od 2 tisíc až po mnoho milionů. Jde o poměrně mladou loterii, která sice nenabízí doplňkové hry, cena tiketu ale začíná od 10 Kč, což je vedle její obrovské variability jedním z důvodů, proč je mezi hráči tolik oblíbená.

  Pravidla hry

  Na sázence najdete 4 hrací pole. Hrači mají na výběr buď jednoduchou sázku, která má jasně danou cenu i případnou výhru, anebo kombinovanou sázku, která výši výher výrazně zvyšuje. Hráči můžou zvolit jak svá oblíbená čísla, anebo využít náhodný tip, kdy čísla volí počítač.

  Jednoduchá sázka

  Sázíte na 3, 4 nebo 5 čísel a zaškrtáváte příslušný počet čísel do herních polí. Základní vklad na 1 hrací pole je pak 20 Kč. U tohoto typu sázky hráči vyhrávají až 1 milion Kč při sázce na 5 čísel, sázka na 3 čísla pak správně tipujícímu výherci přinese 2 tisíce Kč.

  Kombinovaná sázka

  U Kombinované sázky můžete kombinovat sázky na jedno číslo, dvojčíslí až pětičíslí. Hráči zaškrtávají 3-16 čísel z řady 1-49. Na každou kombinaci sázejí nejméně 1 Kč a celková výše vkladu na Kombinovanou sázku je minimálně 10 Kč.

  Kombinovaná sázka má celkem 6 výherních pořadí. Pokud hráči tipovali 6 - 16 čísel, vsadili 5 kombinací a uhodli 6 čísel, dostanou jako výhru svůj vklad, který se násobí koeficientem 1.080.000.

  Kompletní přehled všech možných výher i kombinací je na stránkách Sazky na následujícím odkazu.

  Kolik stojí sázka?

  Jednoduchá sázka: 20 Kč

  Kombinovaná sázka: sází se 1 - 10 Kč na 1 kombinaci, minimální cena tiketu ale musí být 10 Kč. Nabízí se také možnost sázku násobit 2x, 3x, 5x, 10x, 20x a 50x a násobky se sčítají, maximální násobek je ale 100x. Násobkem, který hráč zvolil, je násobena i výhra.

  Losování

  Kasička se losuje 2x denně, a to vždy ve 14:00 a 20:00 hodin. Hráči si můžou vsadit na odpolední nebo večerní slosování i na obě dvě. Sázka je platná pro nejbližší slosování a podmínky umožňují vsadit si až na 56 po sobě jdoucích slosování.

  Kde a jak vsadit

  I hru Kasička si můžete vsadit jak na prodejnách, tak online. Téměř 7.400 terminálů je umístěných skoro ve všech trafikách, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde). Loterii si můžete vsadit i online na tomto odkazu, předtím je potřeba registrace na stránkách Sazky.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Podmínky se liší pro sázející, kteří sázku podají přes internet, a pro ty, kteří si vsadí na terminálu v některém z kamenných prodejních míst. Dalším rozhodujícím prvkem je pak částka, kterou si chcete za den, případně za týden vybrat.

  Online sázky:

  Do 5.000 Kč za den: v jakémkoliv prodejním místě Sazky nebo bezhotovostním způsobem.
  Do 500.000 Kč za týden: výběr peněz lze provádět pouze bezhotovostně.
  Nad 500.000 Kč: řeší individuálně kontaktní centrum na tomto odkazu.

  Sázky na prodejnách:

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky.
  Do 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky.

  Je to legální a bezpečné?

  Společnost Sazka, která mimo jiné provozuje i Kasičku, má u Světové loterijní asociace (WLA)  jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty.

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Keno

  Keno je ze skupiny her společnosti Sazka a patříc. mezi rychlé hry, protože se losuje každých 5 minut. Keno nemá žádné nadstavbové hry, i tak je ale oblíbené díky velké variabilitě, kterou nabízí. Hráči si můžou zvolit počet čísel, které chtějí vsadit, přičemž čím méně čísel vyberou, tím větší šanci na výhru mají.  Počet vybraných čísel zároveň ovlivňuje výši výhry.

  Pravidla hry

  Ve hře Keno se vybírá od 2 do 7 čísel z celkové řady 1-58. Losuje se pak vždy 12 čísel. Hráč si také určí výši vkladu na 1 sloupec, a to od 5 Kč do 100 Kč. Vedle vybraných čísel je další možností náhodný tip, kdy za sázkaře provede výběr počítač.

  Počet tipovaných čísel a výše vkladu ovlivňují, jak bude velká výhra. Určuje se vynásobením hráčova vkladu podle výherního pořadí. Pro příklad: Pokud vsadíte 7 čísel s vkladem 100 Kč a všech 7 čísel uhodnete, odnést si můžete 1 milion korun. Kompletní informace o všech koeficientech jsou k dispozici na stránkách Sazky na následujícím odkazu.

  Dobrou zprávou je, že pokud vsadíte více než 5 čísel, a žádné neuhodnete, společnost Sazka vám vklad vrátí.

  Kolik stojí sázka?

  1 sloupec: 5-100 Kč
  Plný tiket (2 sloupce): 10-200 Kč

  Losování

  Velkou výhodou hry Keno je, že se losuje každých 5 minut, o výhře se tak dozvíte už pár minut po podání sázky. Hráči si můžou vsadit kdykoliv a tiket je platný pro nejbližší slosování. Stejnou kombinaci čísel si lze předplatit až na 34 následujících slosování. Jedinou výjimkou, kdy se nelosuje, je čas 00:00 - 01:15, v té době probíhá údržba systému.

  Kde a jak vsadit

  Hru Keno si můžete vsadit na prodejnách, které mají terminál Sazky. Téměř 7.400 terminálů je umístěných ve většině trafik, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde). Tiket lze rovněž získat online na tomto odkazu.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Keno si můžete vsadit na jakémkoliv terminálu Sazky a na terminálech se vyplácí i výhry. Podmínky se liší podle výše výhry.

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky.
  Do 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky.

  Je to legální a bezpečné?

  Provozovatel hry Keno, společnost Sazka, má u Světové loterijní asociace (WLA)  jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty.

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Korunka

  Loterie Korunka společnosti Tipsport patří k oblíbeným číselným loteriím. Lze sázet často a hráč si sám volí míru rizika. Hraje se v sedmi variantách, přičemž nejvyšší výhra se pohybuje od 2 500 Kč až po 5 000 000 Kč. Zhruba jeden sázkař měsíčně dosáhne na výhru vyšší než 1 000 000 Kč.

  Pravidla hry

  Korunka se hraje v sedmi variantách a spočívá v tipování čísel, která budou vylosována z osudí. Losuje se 6 ze 49 čísel. Hráč u zvolené varianty určuje, kolik a jaká čísla tipuje, jejich případné kombinace a výši vkladu. Sází na odpolední nebo večerní slosování, případně na obě. Sázka může být až na sedm dní dopředu a vklad lze znásobit až padesátkrát.

  Varianty

  Korunka na 3: Tipují se tři čísla ze šesti. Již jedno uhodnuté číslo vyhrává. Maximální výhra je 2500 Kč.
  Korunka na 4: Tipují se čtyři čísla ze šesti. Pro výhru stačí uhodnout i jedno. Lze vyhrát až 15 000 Kč.
  Korunka na 5: Tipuje se pět čísel ze šesti. Vyhrávají již dvě uhodnutá čísla. Lze vyhrát až 2 000 000 Kč.
  Korunka Šestka: Nejhranější varianta. Tipuje se všech šest čísel. Výhra už za dvě uhodnutá čísla. Lze vyhrát až 5 000 000 Kč.
  Korunka HopTrop: Tipuje se jedno až pět čísel, pro výhru je nutné uhodnout všechna. Lze vyhrát až 2 000 000 Kč.
  Korunka Kombi: Variace na systém HopTrop. Tipují se tři až šestnáct čísel.
  Korunka Kombi plus: Variace na systém HopTrop. Tipují se dvě až dvaatřicet čísel.  

  Kolik stojí sázka?

  Výše sázky souvisí s tím, kolik čísel si chce sázející tipnout, čemuž pak odpovídá i možná výhra.

  Korunka na 3: 15 Kč
  Korunka na 4: 25 Kč
  Korunka na 5: 35 Kč
  Korunka Šestka: 35 Kč
  Korunka HopTrop: 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč nebo 40 Kč
  Korunka Kombi a Korunka Kombi plus: libovolný vklad, nejméně 10 Kč

  Losování

  Loterie Korunka se losuje každý den včetně víkendů vždy ve 14:10 a 18:15. Výsledky losování jsou k dispozici na webu korunka.eu nebo na teletextu TV Nova (str. 289). Na zmíněném webu je pak možné sledovat i online přenos losování.

  Kde a jak vsadit

  Vsadit si lze na jakékoliv z poboček společností Tipsport a Chance, tedy na více než 1 200 místech po celé republice. Stejně tak je možné hrát online na webu loterie po registraci a získání uživatelského konta. Příjem sázek pro odpolední losování je každý den do 14:00, pro to večerní pak do 18:00.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Podmínky vyzvedávání výhry se odvíjejí od toho, kde byla sázka uzavřena a kolik činí výhra.

  Sázky na prodejních místech:

  Výhry do 3 000 Kč jsou vypláceny v hotovosti na jakémkoliv prodejním místě Korunky.
  Výhry nad 3 000 Kč a nepřevyšující hodnotu 100 000 Kč jsou vypláceny v hotovosti na prodejních místech Korunky po souhlasu obsluhy získanému minimálně den před požadovanou výplatou.
  Výhry nad 100 000 Kč (jednotlivé i součty několika výher) se zasílají na bankovní účet, případně jsou převáděny poštovní složenkou. V hotovosti si takovou výhru může výherce vyzvednout na zvláštní adrese uvedené na webu.

  Sázky online:

  Výhry ze sázek přijatých online se připisují na uživatelské konto ihned po oznámení výsledku slosování. Výherce si pak může na prodejních místech Korunky nechat peněžní prostředky z uživatelského konta vyplatit v hotovosti, nejvýše však 5 000 Kč za 24 hodin.

  Je to legální a bezpečné?

  Ještě předtím, než Korunku koupil Tipsport, ji provozovala společnost Chance. Ta je třetí největší sázkovou kanceláří v České republice, přičemž na trhu působí již od roku 1991 a samotná Korunka funguje od roku 1997. Tipsport je pak společně s Fortunou členem Asociace provozovatelů kursových sázek, která se vedle zodpovědného hraní zasazuje o férové postupy a transparentnost sázkařství.

  Rychlé kačky

  Jedna z prvních čistě online her, která pronikla do českého prostředí, to jsou Rychlé kačky. Jde o rychlíka, kde se každou minutu losuje výhra až 2 miliony korun. Zábavnost této číselné hry spočívá právě v tom, jak často se losuje: jen co si vsadíte, za pár vteřin víte, jestli jste vyhráli, nebo ne. Rychlé kačky ale zaujmou i graficky - Sazka tu vycházela z v minulosti prověřeného konceptu roztomilých kačenek, které jim tak dobře fungovaly v jiné číselné hře Šťastných 10.

  Pravidla hry

  Na hracím poli označujete 4 - 6 čísel z 66. Každou minutu se pak z osudí losuje 12 míčků. Sázet přitom můžete jak svá čísla, která si po registraci lze uložit na hráčský účet, tak samozřejmě i ta náhodná. Následně zvolíte, jestli si chcete vsadit na jedno nebo až deset slosování a kliknete na tlačítko vsadit.

  Výše vkladu startuje na 10 kačkách, sázka, kterou dáte do hry, a také počet vsazených čísel určují nejvyšší výhru, kterou můžete získat. Pokud si vsadíte 4 čísla za 10 korun, v případě, že je trefíte, si můžete odnést 2 000 Kč. Při vsazených 6 číslech a vkladu 100 Kč se hlavní výhra vyšplhá na 2 miliony korun.

  Kolik stojí sázka?

  Na jedno slosování si můžete vsadit v hodnotě 10 Kč, 20 Kč, 50 Kč nebo 100 Kč. Vklad předplatného je násobek částky na jedno slosování a počtu slosování.

  Losování

  Rychlé kačky se losují každou minutu. Jediná pauza je krátce po půlnoci, trvá 5 minut a probíhá v čase 0:43 - 0:48. Kompletní výsledky lze zkontrolovat na stránkách Sazky na tomto odkazu, anebo se můžete registrovat k zasílání tažených čísel mailem.

  Kde a jak vsadit

  Rychlé kačky si vsadíte online na tomto odkazu. Při sázení přes internet je třeba registrace, ta by ale neměla zabrat víc než 5 minut.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Kromě toho, že jde o mnohem pohodlnější způsob sázení, než je to klasické na prodejnách, má sázení online nebo přes aplikaci ještě jednu obrovskou výhodu. Pokud vyhrajete, částka se vám automaticky připíše k vašemu hráčskému účtu, který získáte registrací. Do sídla Sazky si jen musíte zajít v případě výhry věcných cen.

  Je to legální a bezpečné?

  Společnost Sazka má u Světové loterijní asociace (WLA) jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty:

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  SAZKAmobil šance

  Spojení virtuálního operátora a loterie, to je hra SAZKAmobil šance. Pokud je vaším mobilním operátorem právě SAZKAmobil získáváte možnost hrát tiket na hru při dobíjení nebo úhradě vyúčtování. Hry se ale může zúčastnit úplně každý.

  Pravidla hry

  Hrát může každý, kdo si na terminálu Sazky dobije kredit pro virtuálního operátora SAZKAmobil v minimální výši 200 Kč. Tiket pak získají i zákazníci, kteří hradí vyúčtování za služby operátora přes fakturu. Ti, kdo volají s jiným operátorem, sázenku seženou na všech prodejních místech, která mají terminál Sazky.

  Na tiketu je celkem 6 sloupců, v každém vybíráte 5 čísel v rozmezí 0-9. Zákazníci SAZKAmobilu na 5 posledních číslic svého telefonního čísla. 

  Hra má 5 výherních pořadí s minimálním garantovaným jackpotem 250 tisíc Kč, což se na první pohled zdá být méně lákavé než třeba jackpot populární Sportky. Pravděpodobnost výhry u SAZKAmobil šance je však 1 : 100.000, což je 140x více než u právě zmíněné Sportky.

  Kolik stojí sázka?

  1 sloupek: 20 Kč
  Plný tiket (6 sloupců): 120 Kč

  Losování

  Losování probíhá vždy první pondělí v měsíci ve večerních hodinách a ve 2 tazích se vybírají 2 šťastná pětičíslí.

  Kde a jak vsadit

  Hru SAZKAmobil šance si můžete vsadit na prodejnách, které mají terminál Sazky. Téměř 7.400 terminálů je umístěných ve většině trafik, na poštách i benzínových pumpách po celé republice (mapu najdete zde)

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Na hru SAZKAmobil šance si můžete vsadit na jakémkoliv terminálu Sazky a na terminálech se vyplácí i výhry. Podmínky se liší podle výše výhry.

  Do 1 000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky.
  Do 10 000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě.
  Do 270 000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky.
  Nad 270 000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky.

  Je to legální a bezpečné?

  Provozovatel hry SAZKAmobil šance, společnost Sazka, má u Světové loterijní asociace (WLA) jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti. Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty.

  Certifikát Řízení bezpečnosti
  Certifikát Zodpovědné hraní
  Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS
  Certifikát Řízení informační bezpečnosti

  Sportka

  Sportku lidé sázejí už přes šedesát let. Nejoblíbenější loterijní hra v České republice má na svém kontě rekordní výhru téměř 400 milionů korun, která padla v listopadu 2013, ale i desítky nových milionářů každý rok. Jen v první polovině letošního roku jich je už 56. Vedle klasického sázení na terminálech po celé republice si můžete vsadit i online.

  Pravidla hry

  V každém sloupci tiketu zaškrtáváte 6 ze 49 čísel, na jednom tiketu je pak celkem 10 sloupců. Jako vybraná čísla buď zvolíte vaše šťastná, anebo si je náhodně necháte vybrat. Svou šanci na výhru můžete zvýšit zaškrtnutím doplňkové hry Šance, kdy sázíte na koncové sériové šestičíslí sázenky Sportky.

  Pokud chcete navíc hrát o Superjackpot, kde jsou už tradičně ve hře stovky milionů, musíte mít vsazený celý tiket (10 sloupců) včetně zaškrtnuté doplňkové Šance. To platí i pro účast v doplňkové hře 100 x 2 miliony, která se spouští vždy až v momentě, kdy bonusová složka Superjakcpotu dosáhne na 250 milionů korun.

  Doplňkové hry:

  1. Šance

  Jde o doplňkovou hru, která zvyšuje případnou výhru - je dokonce podmínkou pro možnost výhry Superjackpotu Sportky (kromě Šance je k tomu potřeba také vsadit si plný tiket za 220 Kč). Do hry tu vstupuje číslo tiketu, které se losuje spolu s prvním a druhým pořadím. V 6 oddělených elektromechanických osudích, kde v každém jsou čísla od 0 – 9, je taženo vždy postupně právě jedno číslo z každého osudí. Pořadí těchto čísel následně tvoří výherní šestičíslí. Výhra je dosažena v tom případě, že existuje shoda s koncovým šestičíslím výrobního čísla sázenky (případně 6 čísly vybranými náhodným tipem).

  2. 100x2 miliony

  Tato doplňkovka se spouští, pokud Bonus (základní složka Superjackpotu Sportky) přesáhne hodnotu 250 milionů Kč. Pak v něm zůstane 50 milionů Kč a 200 milionů se převede do tzv. Bonusového fondu. Z toho po dobu 20 po sobě jdoucích slosování Sportky losujeme 100 výher ve výši 2 miliony Kč. Podmínkou účasti ve hře je opět plný tiket spolu se Šancí.
   

  Kompletní pravidla Sportky naleznete na stránkách Sazky na tomto odkazu.

  Kolik stojí sázka?

  1 sloupec: 20 Kč
Doplňková hra Šance: 20 Kč
Hra o Superjackpot nebo 100 x 2 miliony: 220 Kč (tedy 10 sloupců spolu se hrou Šance)

  Losování

  Losování probíhá vždy dvakrát týdně, a to ve středu a v neděli. Sazka zařazuje i momořádná losování v pátek nebo při významných dnech jako Štědrý den nebo Silvestr. Sazka používá elektromechanické osudí, dozor pak provádí státní notář.

  Kde a jak vsadit

  Zájemce o vsazení Sportky není limitován skoro ničím. Vedle terminálů, které mají téměř všechny trafiky a benzínové stanice, ale i pošty (jedná se o více než 7 400 míst, jejich mapu najdete zde), si můžete vsadit na prodejnách Tesco a Coop. Sázet můžete i online na tomto odkazu.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Sázky na prodejnách

  Vsadit si můžete na jakémkoliv terminálu Sazky a na terminálech se vyplácí i výhry. Podmínky se liší podle výše výhry.

  Do 1.000 Kč: výplata proběhne v libovolném prodejním místě Sazky. Tu nejbližší najdete na tomto odkazu.
  Do 10.000 Kč: výhru si vyzvedněte v libovolném prodejním místě Sazky po předchozí domluvě. Mapa s prodejnami je tady.
  Do 270.000 Kč: výhra je k dispozici ve vybraných prodejních místech Sazky. Klikněte pro jejich seznam na tento odkaz.
  Nad 270.000 Kč: Gratulujeme k výběru šťastných čísel! Na předání své výhry se domluvte na telefonní lince 266 12 12 12 a výhra vám bude předána v sídle Sazky. Všechny kontaktní údaje jsou tady.

  Sázky online

  V případě, že si vsadíte online nebo přes mobilní aplikaci a vyhrajete, částka se vám automaticky připíše k vašemu hráčskému účtu, který získáte registrací. Do sídla Sazky si jen musíte zajít v případě výhry věcných cen.

  Pro podrobnější informace navštivte stránky Sazky na tomto odkazu.

  Je to legální a bezpečné?

  Společnost Sazka, která mimo jiné provozuje i Sportku, má u Světové loterijní asociace (WLA)  jedno z nejvyšších renomé z celého světa vůbec. To ji řadí mezi nejdůvěryhodnější společnosti.

  Od Světové loterijní asociace obdržela tyto 4 certifikáty: Certifikát Řízení bezpečnosti
, Certifikát Zodpovědné hraní, 
Certifikát Politika systému managementu bezpečnosti informací WLA-SCS, 
Certifikát Řízení informační bezpečnosti.

  Synot Keno

  „Každé čtyři minuty se někdo může stát milionářem.“ Vedle Sazky má svoji variaci na oblíbenou a rychlou hru moderních kasin i Synot Tip. Tradiční model Kena, kdy se hádá až sedm čísel z osmdesáti a dvacet se jich losuje, doplňuje Synot o číslo Turbo. Vsadit lze až čtyři kombinace na třicet kol dopředu.

  Pravidla hry

  Ve hře Synot Keno se tipuje jedno až sedm čísel z číselné řady od 1 do 80, přičemž z té je následně losováno dvacet čísel. Současně se losuje číslo Turbo, které výhru zvýší až desetinásobně. Sázející může vsadit až na čtyři různé číselné kombinace. Pravděpodobnost výhry zvyšuje i počet losování – maximální počet opakování je 30 kol. V případě, že tipující vsadí na sedm čísel a žádné neuhodne, může získat až desetinásobek vkladu. Jinak platí, že vyhrává již jedno uhodnuté číslo, přičemž při sedmi uhodnutých se vklad násobí až 1500x.

  Kolik stojí sázka?

  Minimální vklad na jeden tip je 5 Kč, maximální potom 50 Kč. Každé kolo se platí zvlášť, takže nejvyšší vklad – při čtyřech tipech a třiceti opakováních – je 6 000 Kč.

  Losování

  Synot Keno se losuje každý den a každé čtyři minuty. Aktualizovaná historie losovaných čísel je k nahlédnutí na webu keno.synottip.cz//history.aspx, výsledky losování lze zjistit i na terminálech.

  Kde a jak vsadit

  Sázky na Synot Keno přijímá přes 600 sběrných míst po celé republice – jejich seznam je dostupný na webu Synot Tipu. Sází se prostřednictvím samoobslužných terminálů.

  Kde a jak vyzvednout výhru

  Výhry se vyzvedávají na sběrných místech. U částek do 100 000 Kč většinou v hotovosti, nicméně u těch přesahujících 10 000 Kč může k výplatě dojít až do dvou dnů po předložení výherního tiketu. Nad 100 000 Kč je Synot Tip oprávněn vyplácet výhru bezhotovostním převodem.

  Je to legální a bezpečné?

  Zárukou legálnosti a bezpečnosti je, že společnost Synot Tip spadá do mezinárodního uskupení Synot, které dlouhodobě podniká v hazardních hrách, cestovním ruchu a souvisejících službách na území třinácti států. Synot Keno funguje od prosince 2015.